iPhone 6S Suya Düştü

TimurcanK.

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
6S cihazım suyla temas etti. Kartı vs. çıkarıp pirince koyup, 2 gün beklettim. Şu an cihazım boştayken bile çok ısınıyor ve şarjı epey bir hızlı bitiyor. Pusula kuzeye sabitlenmiş durumda harita uygulamaları da dahil. Ne yapabilirim öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,
6S cihazım suyla temas etti. Kartı vs. çıkarıp pirince koyup, 2 gün beklettim. Şu an cihazım boştayken bile çok ısınıyor ve şarjı epey bir hızlı bitiyor. Pusula kuzeye sabitlenmiş durumda harita uygulamaları da dahil. Ne yapabilirim öneriniz nedir?
Su bataryaya zarar vermiş. İstersen bir tamirciye ver yeni batarya taksın.

6S suya dayanıklı diye okumuştum. Çok su geldi mi?
Normal durumlarla karşılaşmıştı sıvıyla zaten kasa olarak dayanıklıymış ama bu sefer fazla suya maruz kaldı
Telefon bekleme modunda dahi hafif ılık kalıyor tam soğumuyor ise maalesef anakart arızalanmış. Kısa devre oluşmuş anakart üzerinde.
Telefon normal olarak kilitliyken buz gibi ancak açıp sağa sola girdiğimde, şarj olurken gereğinden fazla ısınma söz konusu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı