iPhone 6S tamir gördü mü?

Zaten açınca vida değişimi yapılmıyor geri çıkardığın vidaları takıyosun tabikide fabrika vidaları olacak :)
Bence telefoncu tecrubesiz.

O çıkan ip dediğiniz şey slikon telefonun toz ve su almasına engelliyor.
Tamamdır çok teşekkür ederim birde şöyle ayrıyetten bir sorunum var.
Telefonumun sarjı mesela %90 iken birden 70 lere düşüyor.
Geçen gün telefonumu %40 sarjla kapatmıştım açtığımda %10 du.Pil sağlığı %85. Telefonun sarj girişinde anakart kısmında mı sorun var yoksa bataryanın mı değişmesi lazım ?

Tamamdır çok teşekkür ederim birde şöyle ayrıyetten bir sorunum var.
Telefonumun sarjı mesela %90 iken birden 70 lere düşüyor.
Geçen gün telefonumu %40 sarjla kapatmıştım açtığımda %10 du.Pil sağlığı %85. Telefonun sarj girişinde anakart kısmında mı sorun var yoksa bataryanın mı değişmesi lazım ?
Çok yüksek ihtimalle bataryanın değişmesi lazım maalesef.

Hocam apple bataryalarında şöyle bir durum var. Orjinal batarya diye bir durum yok piyasada. O yüzden en kaliteli yan sanayi bataryayı almanız lazım o da sizi maksimum 1 sene götürür. Daha önce 3 farklı marka bataryada tecrube ettiğim için biliyorum.

Uyarıyorum bu bile maksimum 1 sene dayanır.Durumunuz varsa Apple'da 320 tl'ye orjinal değiştirmenizi öneririm. yada bi tane powerbank alıp ona bağımlı yaşayacaksınız.

Hocam apple bataryalarında şöyle bir durum var. Orjinal batarya diye bir durum yok piyasada. O yüzden en kaliteli yan sanayi bataryayı almanız lazım o da sizi maksimum 1 sene götürür. Daha önce 3 farklı marka bataryada tecrube ettiğim için biliyorum.

Uyarıyorum bu bile maksimum 1 sene dayanır.Durumunuz varsa Apple'da 320 tl'ye orjinal değiştirmenizi öneririm. yada bi tane powerbank alıp ona bağımlı yaşayacaksınız.
Apple'de değiştirmiyor dediler ve fiyatı çok yüksek ondan sordum sizce hangisi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı