iPhone 6S vs Redmi Note 8 Pro

HaErSwEcK

Hectopat
Arkadaşlar selamlar, iyi akşamlar. Şu anda elimde 2015'te çıkmış ve 4 5 sene önce aldığım Samsung Galaxy A5 (2015) var telefon ile çok zaman geçiren biri de değilimdir, benim için gerçekten alo demesi yeterdir. Fakat arada bir Instagram, YouTube, Netflix gibi uygulamaları da zaman geçirmek için kullanıyorum. Ablamda 6S var ve telefonunu değiştirecek 6S de bana kalacak. Ekranı kırık fakat kullanımda herhangi bir sorun yaşatmıyor. En büyük sorunu konuşmalarda ses karşı tarafa az gidiyoruz sizce Redmi Note 8 Pro mu alayım yoksa 6S'i mi yaptırayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de A5 vardı şu anda Redmi Note 8 Pro kullanıyorum uzun zamandır size iyi yönlerini söyleyeyim.
Bataryası çok iyi.
Hızlı şarj özelliği var.
Kamerası çok iyi kullanmasını bilirseniz.
Şık bir görünümü var.
Büyük bir telefon bu benim için iyi bir şey sizi bilemem.
Kötü yanları:
5-6 ay sonra ısınma sorunu başlıyor eğer ki PUBG Mobile oynuyorsanız maalesef artık kasmadan oynayamayacaksınız fakat diğer oyunlarda sorun yaşamazsınız.
Ben 128 GB'lık modeli kullanıyorum kötü yanını pek bulamadım açıkçası bence Note 8 Pro fakat oyun oynamıyorum dediniz Note 9 Pro modeline de bakmanızı öneririm.

Bütçe 2500 civarı fakat dediğim gibi mobil üzerinden oyun oynamayacağım bu yüzden oyun konusu beni çok üzmez.
Bende de A5 vardı şu anda Redmi Note 8 Pro kullanıyorum uzun zamandır size iyi yönlerini söyleyeyim.
Bataryası çok iyi.
Hızlı şarj özelliği var.
Kamerası çok iyi kullanmasını bilirseniz.
Şık bir görünümü var.
Büyük bir telefon bu benim için iyi bir şey sizi bilemem.
Kötü yanları:
5-6 ay sonra ısınma sorunu başlıyor eğer ki PUBG Mobile oynuyorsanız maalesef artık kasmadan oynayamayacaksınız fakat diğer oyunlarda sorun yaşamazsınız.
Ben 128 GB'lık modeli kullanıyorum kötü yanını pek bulamadım açıkçası bence Note 8 Pro fakat oyun oynamıyorum dediniz Note 9 Pro modeline de bakmanızı öneririm.
Bütçe nedir?

O bütçeye çok daha iyi telefonlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı