Çözüldü iPhone 6S Wi-Fi bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba, sorun bir anda oldu. Wi-Fi ayarlarına girince cihaz bağlı gözüküyor lakin bağlı değil. İnterneti kullanamıyorum ve yukarıda Wi-Fi ibaresi çıkmıyor. Telefon ağ ayarlarını sıfırladım, modemi kapatıp açtım. Telefonu kapatıp açtım vs. başka öneriniz var mı? Bu sorun neden kaynaklı olabilir? Ayrıca mobil internet var ama o da aşırı yavaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun VPN’den dolayı imiş. Silince düzeldi. Rastgele bir keşfetmeydi. Konuya yazan/yazmayan herkese teşekkürler.
Merhaba, sorun bir anda oldu. Wi-Fi ayarlarına girince cihaz bağlı gözüküyor lakin bağlı değil. İnterneti kullanamıyorum ve yukarıda Wi-Fi ibaresi çıkmıyor. Telefon ağ ayarlarını sıfırladım, modemi kapatıp açtım. Telefonu kapatıp açtım vs. başka öneriniz var mı? Bu sorun neden kaynaklı olabilir? Ayrıca mobil internet var ama o da aşırı yavaş.

Hocam ağ kartında bir sorun olabilir mi? Anten kablosu falan çıkmış olabilir belki bir ihtimal.

Wi-Fi açma kapama tuşu çalismiyorsa anakart kaynaklidir.
Çalışıyor.
Hocam ağ kartında bir sorun olabilir mi? Anten kablosu falan çıkmış olabilir belki bir ihtimal.
Wİ-Fİ kartında sorun olduğunu pek düşünmüyorum. İnternete bağlı gözüküyor. Hatta bağlanıyor ve 1-2 saniye yukarıda Wİ-Fİ ibaresi çıkıyor fakat sonradan gidiyor. Bir anda gitmesi epey şaşırtıcı. Gitmeden 5dk önce gayet stabil bir şekilde Wİ-Fİ ile bağlıydım.

Belki sorun Wi-Fi dedir başka bir Wi-Fi ile dene başka birinin mobil erişim noktasi ile de deneyebilirsin.

Belki sorun Wi-Fi dedir başka bir Wi-Fi ile dene başka birinin mobil erişim noktasi ile de deneyebilirsin.
Denedim, onda da aynı sorun. Ağ ayarlarını sıfırlamak, modemi kapatıp açmak, başka Wİ-Fİ'lerde de denemek dışında öneriniz var mı? 5dk önce stabil bağlandığım cihaz nasıl kopuyor anlamış değilim. Wİ-Fİ ayarlarında internete bağlı gözüküyor bu arada. Sadece yukarıda ibare çıkmıyor ve interneti kullanamıyorum.

Denedim, onda da aynı sorun. Ağ ayarlarını sıfırlamak, modemi kapatıp açmak, başka Wi-Fi'lerde de denemek dışında öneriniz var mı? 5dk önce stabil bağlandığım cihaz nasıl kopuyor anlamış değilim. Wi-Fi ayarlarında internete bağlı gözüküyor bu arada. Sadece yukarıda ibare çıkmıyor ve interneti kullanamıyorum.

Son zamanlarda iOS sürümü güncellediyseniz önceki sürüme dönüp deneyin gene olmazsa telefoncu dişinda şansiniz yok gibi.

Sorun VPN’den dolayı imiş. Silince düzeldi. Rastgele bir keşfetmeydi. Konuya yazan/yazmayan herkese teşekkürler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı