iPhone 6S yedekleme

Ayberkygn

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kendi telefonumu satıp iPhone 11 alacağım lakin şöyle bir durum var benim telefonumdaki bütün verileri bilgisayarıma yedekleyip telefonu satıp sonra o parayla iPhone 11 alacağım bundan dolayı telefonu yan yana eşlemem mümkün değil internetten araştırdığım kadarıyla ITunes'dan yapılabiliyormuş ama iTunes tam olarak neleri yedekliyor? Notları ses kayıtlarını falan hepsini yedekliyor mu? Benim için en önemli olan şey ise bütün WhatsApp görüşmelerini ve o görüşmelerdeki fotoğraf ve videoları yedekliyor mu?

3uTools ve iTunes indirin kurun. 3uTools’u açın rahatlıkla kullanırsınız anlatmaya bile gerek yok arayüzü çok basit.
İndiriyorum kanka deneyeceğim.
3uTools ve iTunes indirin kurun. 3UTools'u açın rahatlıkla kullanırsınız anlatmaya bile gerek yok arayüzü çok basit.

Kanka senin dediğin uygulamayı indirip baktım ama WhatsApp mesajlarını yedeklemiyor gibi gözüküyor ben WhatsApp mesajlarını yedeklemem lazım.

Son düzenleme:
Whatsapp mesajlarınızı iCloud'a yedekleyebilirsiniz. iPhone 11 aldığınızda aynı telefon numarası ve Apple kimliğinizle girdiğinizde bütün mesajlar gelecektir dakikalar içinde. iTunes yedeği ise zaten sizin araştırdığınız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı