iPhone 6S'ten X'e geçilir mi?

iPhone X için pahalı bir fiyat gibi geldi bana o fiyata XS bakabilirsiniz bende X kullanıyorum şimdilik memnunum ama iPhone 6S i o fiyata satamazsınız en fazla ederi 2000 TL civarlarında olacaktır.

iPhone 6s’i 4 bin TLye nasıl satacaksın? 10’da kronik sorunlar var en az Xs veya 11 kullanılmalı.
Hocam full orjinal telefon, az kullanıldı ve sadece 1 kez pili değişti (Pil sağlığı %100, 9 ay önce değişti.). Telefonda çizik veya hata yok. Ayrıca İOS 15'in son sürümü yüklü (15.7.3)

Benim yakın bir dostumda var. 3 yıldır kullanıyor, sadece 2 kere pili değişti.

Haklısınız artık eskidi ancak malum, fiyatları biliyorsunuz. 12 64GB almaya kalksam en az 20K
Hocam haklısınız siz de. Evet fiyatlar arttı ama yukarıda mesajda da dediğim gibi iPhone 12 almazsınız da daha güncel Android model alırsınız. Tavsiyem bu yönde. :)

Hocam full orjinal telefon, az kullanıldı ve sadece 1 kez pili değişti (Pil sağlığı %100, 9 ay önce değişti.). Telefonda çizik veya hata yok. Ayrıca İOS 15'in son sürümü yüklü (15.7.3)
Hocam iOS sürümü pek bir şey ifade etmez, pil değişmiş ise orijinal olması da önemli. Ayrıca bunlar fiyatı taş çatlasa 600-700 oynatsa desek, siz piyasa göre ilana koyun telefonu.

Olabilir ancak en fazla 2500 eder.
Sahibinden.com'da emsalleri 3.800 - 4.000 arası gidiyor.

Ayrıca telefonu son 2 senedir kullanıyoruz. 2017'de Vatan Bilgisayar'dan anneme aldık. Annem telefonu kullanamadı kutuda durdu 3.5 sene. Sonra ben kullanmaya başladım.

Sahibinden.com'da emsalleri 3.800 - 4.000 arası gidiyor.

Ayrıca telefonu son 2 senedir kullanıyoruz. 2017'de Vatan Bilgisayar'dan anneme aldık. Annem telefonu kullanamadı kutuda durdu 3.5 sene. Sonra ben kullanmaya başladım.
Hocam aklınızdaki fiyattan verin ilanı satılırsa satılır satılmazsa şans...

Dostlar, sahibinden.com'da bir iPhone X 64 GB Silver buldum. 10.000 TL yazmış adam. Şu anki telefonum iPhone 6S 32 GB ama çiziksiz + işlemsiz. Onu 4.000 TL'ye satsam üstüne 6.000 TL koyup X'e geçsem mantıklı olur mu? 2-3 seneye ona da Apple desteği kesecek. Teşekkürler.
Kağıt üzerinde baktığımızda, evet. Ama iPhone X hem kronik sorunları olan bir cihaz. Hem de 10.000₺ iPhone X için çok fazla. O fiyata XS,XR, SE2020 gibi cihazlar bulabilirsin.

Ayrıca iPhone 6S'i asla 4000₺'ye satamazsın ?:D

Geri
Yukarı