iPhone 6'ya iOS 14 uygulaması nasıl yüklenir?

cagriisik

Hectopat
Merhaba, iPhone 6 (iOS 12.5.7) cihazıma checkrain Jailbreak yaptım. Cydia üzerinden cartube isimli uygulamayı yüklemek istiyorum (daha doğrusu bunu bulabildim, araçta YouTube izlemek için). Fakat uygulama iOS 14 gerektirdiği için yükleyemiyorum. Bunu yüklemenin bir yolu var mıdır? Veya iOS sürümünü göstermelikte olsa değiştirmek gibi bir durum söz konusu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iPhone 6 (iOS 12.5.7) cihazıma checkrain Jailbreak yaptım. Cydia üzerinden cartube isimli uygulamayı yüklemek istiyorum (daha doğrusu bunu bulabildim, araçta YouTube izlemek için). Fakat uygulama iOS 14 gerektirdiği için yükleyemiyorum. Bunu yüklemenin bir yolu var mıdır? Veya iOS sürümünü göstermelikte olsa değiştirmek gibi bir durum söz konusu mudur?

Başka sürümü yüksek bir IPhone'da kendi hesabınızı açın, o uygulamayı yükleyin, sonra kendi iPhone'unuzdan yükleyebilirsiniz.

Başka sürümü yüksek bir IPhone'da kendi hesabınızı açın, o uygulamayı yükleyin, sonra kendi iPhone'unuzdan yükleyebilirsiniz.
Iphone 11 telefonum var. Ama dediğiniz işlemi anlayamadım. Bahsettiğiniz şey sadece APP Store üzerinde olmuyor mu? Benim yapmak istediğim Cydia üzerinden "Carplay Enable" adlı uygulamayı yüklemek.

iPhone 11 telefonum var. Ama dediğiniz işlemi anlayamadım. Bahsettiğiniz şey sadece App Store üzerinde olmuyor mu? Benim yapmak istediğim Cydia üzerinden "CarPlay Enable" adlı uygulamayı yüklemek.

Evet sadece App Store üzerinde oluyor, Cydia'daki uygulama eğer iOS 12'yi desteklemiyorsa yapabileceğinizi sanmıyorum.

iPhone 11 telefonum var. Ama dediğiniz işlemi anlayamadım. Bahsettiğiniz şey sadece App Store üzerinde olmuyor mu? Benim yapmak istediğim cydia üzerinden "CarPlay enable" adlı uygulamayı yüklemek.

Güncel sürüme sahip bir iPhone bulup cihazda Apple kimliği ve şifreni girip uygulamaya indir. Daha sonra kendi cihazında indirip kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı