iPhone 7 2022 yılında alınır mı?

Bütçe
3.000-3.500
Cihazı en fazla 3 sene kullanacağım. Ben de dediğiniz uygulamaları kullanıyorum. Bundan önce 5s ve SE 1 kullandım, onlar halen daha destek veriyor çoğu uygulama. Yanlış hatırlamıyorsam tek Twitter güncelleme vermiyordu. iOS 12.5.6 son sürümü aldı 5s, SE ise 15.7 aldı diye hatırlıyorum. 6s serisini tamamen çıkardım listemden ama 7-8 düşünüyorum halen daha.

iphone 7 yi tercih edebilirsin ama bataryada biraz sorun yaşayabilirsin yani pubg gibi oyun oynarken hızlı bitibilir ama 2022 ye göre hağla akıcı ve çoğu android telefona göre hızlı bir telefon

Oyun oynamıyorum zaten. Esas Instagram kullanıyorum. Onun dışında Youtube ve WhatsApp. Başka da bir şey yapmıyorum düşündüm de.

Evde bir aile büyüğüm 5S kullanıyor ama ciddi takılmalar ile. Hala yazılım desteği var.

Aslında size önerim alabileceğiniz en üst modeli almanız 7+ veya üzeri aslında daha uygun olur. Ama bütçeye göre zor. Piyasa takibi ile belki 7+ ya da 8 bulabilirsiniz.

Oyun oynamıyorum zaten. Esas Instagram kullanıyorum. Onun dışında Youtube ve WhatsApp. Başka da bir şey yapmıyorum düşündüm de.
o zaman alabilirsin akıcı bir telefon sosyal medyada sörf yaparken sinirlendirmez

8 ile kayda değer bir farkın olacağını bilsem inanın 8 alırım ama bütçem biraz sıkıntılı. Sökülmüş, dağıtılmış bir cihaz almak istemiyorum. Arada 1.500 lira fiyat farkı var değer mi onu kestiremiyorum. İşlemciyi zorlayacak bir aktivite yapmıyorum cihazda çünkü.

O halde temiz bir iPhone7 işinizi götür

2 yıllık bir kullanım için işini görür ama 3 yıl ve üzeri kullanım için bence alınmamalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…