iPhone 7 2022 yılında alınır mı?

Bütçe
3.000-3.500
2016'da çıkmış bir cihazı almak çok mantıklı değil.
2000mAh altında bir batarya kapasitesi var.
Sıfır alsanız hadi bir nebze neyse derdim de 2. el 2016'da çıkmış bir cihaza 3k verilmez.

Son düzenleme:
Kendi elinizdekini de satıp bütçeye eklerseniz güzel yurt dışı cihazlar mevcut kayıt yapılabilen.
İşin açığı Android almayı düşünmüyorum. Bundan önceki cihazım iPhone SE 1. nesil modeliydi. 2016'dan 2020'ye kadar hiçbir sorun çıkartmadı. Değiştirene dek de çıkartmıyordu ama ekranı çok küçüktü. Ondan önce 5s kullandım. O da çok başarılıydı. Android ilk telefonum bu cihaz ve beklentimin epey altında kaldı doğrusunu demek gerekirse.

Pili orijinal değilse ve pil yüzdesi düşükse o süreleri verir ama zor verir bence.
Alacağım cihaz Easycep'te ve pil sağlığı yüzde 100.

İşin açığı Android almayı düşünmüyorum. Bundan önceki cihazım iPhone SE 1. nesil modeliydi. 2016'dan 2020'ye kadar hiçbir sorun çıkartmadı. Değiştirene dek de çıkartmıyordu ama ekranı çok küçüktü. Ondan önce 5s kullandım. O da çok başarılıydı. Android ilk telefonum bu cihaz ve beklentimin epey altında kaldı doğrusunu demek gerekirse.

Alacağım cihaz Easycep'te ve pil sağlığı yüzde 100.
Benim bildiğim Easycep gibi firmalar telefonların parçalarını yan sanayi ve kötü parçalar ile değiştirip satışa sunuyor ama emin değilim dediğim gibi o konu hakkında dikkatli olun.

Note 8 ciddi anlamda sorun yapıyor. Isınma bir kenara, artık şarja bağlı kullanıyorum resmen. Bir günü çıkarmıyor. Tek tereddütüm iOS 15 konusunda.

Halı hazırda iPhone7 32 GB kullanıyorum şarj günü çıkarmıyor. Pil orijinal değişim yapıldı şu an %90 da ama aktif kullanım süresi Max 3,5-4 saat dayanıyor. Isınma hiç yaşamadım 6 yıldır tek elden kullanıyorum cihazı.

Instagram, WhatsApp, YouTube kullanıyorum yalnızca onlarda bir problem yok. Oyun vs. oynamıyorum.

Apple güncelleme desteğini kesti muhtemelen birkaç güvenlik güncellemesi alacak iOS 16 ya geçmeyecek.

Alınır mı? Bana sorarsanız alınır. Redmi Note 8'e göre daha iyi olduğuna eminim. Ama geçici olarak kullanılabilir Max 2 sene daha idare eder (yazılımlar desteği çekene kadar)

Yeni konular

Geri
Yukarı