iPhone 7 32 GB iOS 14 guncellemesini kaldırır mı?

Büyük ihtimalle yeniliklerden daha çok telefonu yavaşlatmak için yapılacak bir güncelleme olur eğer gelirse :)

6S'e kadar güncelleme geleceği biliniyor. Sonuç olarak kullanıma uygun olacaktır ancak 6S için alacağı son güncelleme olabilir.

Son düzenleme:
Tabii ki işletim sistemi stabil çalışacak şekilde uyarlanacaktır. "Haha Apple yenilik(!) yapmış!" diye çıkarılan özellikleri eleştiriyorlar ama Apple bunları telefonlarına 5-6 sene güncelleme verip stabil tutarak yapıyor. Sadece tek tavsiyem beta indirmeyin. Final sürümünü bekleyin.

Son düzenleme:
5S'de ben her güncellemeyi yapıyorum yavaşlama yok.
Benim de şuan kullandığım telefonum iPhone5S ve gözle rahatlıkla görebileceğiniz yavaşlık var ki normal yani o kadar eski bir tele yükseltme o telefonu yavaşlatıyor...

Ben 2 yıldır kullanıyorum pek farkı göremedim ama yeni IPhone'lar kullanınca ana ekrandaki HZ farkı çok belli oluyor o kötü.

Ben 2 yıldır kullanıyorum pek farkı göremedim ama yeni IPhone'lar kullanınca ana ekrandaki HZ farkı çok belli oluyor o kötü.
Yeni iPhone'ların da ekranları 60Hz yenileme hızına sahip yani bildiğimiz saniyede 60 kare. Ama tabii ki 5S ve 6 son nesil telefonlarla aynı akıcılığı sağlayamayacaktır.

Geri
Yukarı