iPhone 7 - 7 Plus alınır mı?

Adam sosyal medya kullanmıyorum diyor iPhone 7 veya 7 Plus düşünüyorum diyor sen M51 öneriyorsun iPhone istemesinin sebebi ise uzun ömürlü olması gizliden gizliye Android fan boy olman bu işin ironisi sanırım.

Anlamak istemiyorsun herhalde sevgili fanboy. Aynı fiyata hem sıfır hem de daha güçlü telefon varken neden ikinci el ve daha güçsüz telefon alsın.
@Samotne Ciasteczka.

6S iOS 14 aldı ve daha almayacak. Alsa bile telefon kaldırmaz. 7 ise senin hatırına en fazla 2 ana güncelleme alacak.

Seni cehaletle baş başa bırakıyorum. Bıktım şu fanboylardan yahu.

Fanboy olsam ölümüne savunurdum lakin Android cihazlara 2 yıl kadar bir süre tanıyabiliyorum hız konusunda. Sonra malum son. 7 Plus ilk çıktığından bu yana 4-4.5 senedir benimle lakin bir sıkıntı yaşamadıysam neden önermeyeyim?

Fanboy olsam ölümüne savunurdum lakin Android cihazlara 2 yıl kadar bir süre tanıyabiliyorum hız konusunda. Sonra malum son. 7 Plus ilk çıktığından bu yana 4-4.5 senedir benimle lakin bir sıkıntı yaşamadıysam neden önermeyeyim?

Bak şu an 7+ alsan bile bir Android telefon ondan hem daha uzun güncelleme alacak hem de daha güçlü olacak. Senin anlamadığın nokta bu.

Anlamak istemiyorsun herhalde sevgili fanboy. Aynı fiyata hem sıfır hem de daha güçlü telefon varken neden ikinci el ve daha güçsüz telefon alsın.
@Samotne Ciasteczka.
Ben de sana diyorum ki adam ''iPhone alacağım'' yazıyor. Ve kendi düşüncem telefondan istediği şey güç değil uzun ömürlülük. Ülkemiz şartlarında en azından

E arkadaşa M51 öneriyorsunuz maksimum ömrü 2 sene olan bir cihaz kendisi en azından güncelleme ömrü.

7+ 2017 senesinin telefonu, M51 2020 telefonu. Bir kere işlemci yani güç farkı var. Yazılım olarak Samsung en az 3 sene güncelleme verir. Sonuç 7+ almaya değmez.
@Samotne Ciasteczka.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı