iPhone 7, A30 ile takas edilir mi?

Elimde A30 var iPhone 7 ile sizce takas eder mi telefoncu falan bu telefonla üstüne kaç para ister isterse eğer?
Takas edeceğini düşünmüyorum. İphone 7 iyi durumda ve hiç tamir görmemişse üstüne 600-700 lira isteyerek belki verebilir.

Hocam elinde yenilenmiş iPhone 7 mi var?

Hocam ben diyorum ki benim elimde Samsung A30 var sıfırı 5500 TL ben bu telefonu iPhone 7 ile takas edebilir miyim diyorum iPhone 7'nin sıfırı 3600 TL.

Hocam ben diyorum ki benim elimde Samsung A30 var sıfırı 5500 TL ben bu telefonu iPhone 7 ile takas edebilir miyim diyorum iPhone 7'nin sıfırı 3600 TL.
Tamam şimdi oldu. Kusura bakmayın iphone 7’yi A30’la takaslıyorsunuz zannettim. Takas yapabilirsiniz üstüne ne kadar para verir bilmiyorum. Ama iphone 7’ye geçmek pek mantıklı değil. Yapabilirseniz İphone 8 le takaslayın.

Tamam şimdi oldu. Kusura bakmayın iPhone 7'yi A30'la takaslıyorsunuz zannettim. Takas yapabilirsiniz üstüne ne kadar para verir bilmiyorum. Ama iPhone 7'ye geçmek pek mantıklı değil. Yapabilirseniz iPhone 8 le takaslayın.

Hocam Android'in ikinci elleri fiyatı çok düşüyor ya telefoncu kabul eder mi A30 ile takası sizce sonuçta iPhone yani iOS.

Yeni konular

Geri
Yukarı