iPhone 7 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
2500

yap10

Hectopat
Yer
Forumda
Daha fazla  
Merhaba sevgili forum üyeleri. Ben kendim için uygun iPhone modellerine bakıyorum ve listemin ilk sırasında iPhone 7 duruyor. Telefon bana kasa ve görünüm olarak çok çekici geliyor. Tabii telefon görünüşüne göre alınmaz. Ancak performans nasıl iyi mi, kötü mü, kullananlar neler diyor bilmiyorum. YouTube falan incelediğimde iPhone 7 kullananlar kendi telefonlarımı satıyorlar mı ne yapıyorlarsa artık hiçbiri kötü göstermediler. Sanki günümüzün en best Android cihazı ile neredeyse aynı hız. Belki de öyle ama sanmam neyse.
Sizce iPhone 7 alınır mı? Arkadaş var satıyor tamirde olmadı sıfırdan kendisinde. Sanırım birkaç gün önce iOS 15 güncelemmesi aldı. Bu zamanda bu ürüne para verilir mi? iOS 15 güncelleyenlerde sorunlar var mı?

Merhaba sevgili forum üyeleri. Ben kendim için uygun iPhone modellerine bakıyorum ve listemin ilk sırasında iPhone 7 duruyor. Telefon bana kasa ve görünüm olarak çok çekici geliyor. Tabii telefon görünüşüne göre alınmaz. Ancak performans nasıl iyi mi, kötü mü, kullananlar neler diyor bilmiyorum. YouTube falan incelediğimde iPhone 7 kullananlar kendi telefonlarımı satıyorlar mı ne yapıyorlarsa artık hiçbiri kötü göstermediler. Sanki günümüzün en best Android cihazı ile neredeyse aynı hız. Belki de öyle ama sanmam neyse.
Sizce iPhone 7 alınır mı? Arkadaş var satıyor tamirde olmadı sıfırdan kendisinde. Sanırım birkaç gün önce iOS 15 güncelemmesi aldı. Bu zamanda bu ürüne para verilir mi? iOS 15 güncelleyenlerde sorunlar var mı?

2500TL bütçe?
İkinci el ve yenilenmemiş iPhone 7 2500 TL?

Hocam eğer çok temiz değilse ve 2100 üstü ise almayın derim, yenilenmiş cihazlar 2300 civarı satılıyor.

Android tarafında Realme C25 veya TCL 10l öneririm, fiyatına bağlı olarak iPhone 7 alınır fakat ben olsa iPhone 8 aşağısını almazdım günümüzde.

2500TL bütçe?
İkinci el ve yenilenmemiş iPhone 7 2500 TL?

Hocam eğer çok temiz değilse ve 2100 üstü ise almayın derim, yenilenmiş cihazlar 2300 civarı satılıyor.

Android tarafında Realme C25 veya TCL 10l öneririm, fiyatına bağlı olarak iPhone 7 alınır fakat ben olsa iPhone 8 aşağısını almazdım günümüzde.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim,
2500 TL değil telefon sadece elimde olan bütçe ve bunu 3000 TL kadar yüksektebilirim. Sorum sadece iPhone 7 nasıl performans vermesi ve alınır mı alınmaz mı onu öğrenmek.
İyi akşamlar :)

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim,
2500 TL değil telefon sadece elimde olan bütçe ve bunu 3000 TL kadar yüksektebilirim. Sorum sadece iPhone 7 nasıl performans vermesi ve alınır mı alınmaz mı onu öğrenmek.
İyi akşamlar :)

Saf performans anlamında 6s, 6 gibi modeller günümüz için hala yeterli, iPhone 7 modelinin onlardan aşağı kalır yanı olmaz fakat abisi 7 Plus kullanan biri olarak söylüyorum pil değişimi yapmanız kesinlikle şart.
Yoksa yanınızda 20000 mAh powerbank ile gezmek zorunda kalırsınız.
Bana kalırsa eğer bütçe sorun olmayacak ise en kötü iPhone 8 ailesine bakmanız daha iyi olacaktır.

Saf performans anlamında 6s, 6 gibi modeller günümüz için hala yeterli, iPhone 7 modelinin onlardan aşağı kalır yanı olmaz fakat abisi 7 Plus kullanan biri olarak söylüyorum pil değişimi yapmanız kesinlikle şart.
Yoksa yanınızda 20000 mAh powerbank ile gezmek zorunda kalırsınız.
Bana kalırsa eğer bütçe sorun olmayacak ise en kötü iPhone 8 ailesine bakmanız daha iyi olacaktır.
Cevabınız için teşekkür ederim,

Evet pil sorunlarını çok fazla duyuyorum ister sosyaldan ister kişilerden pil çok harcanıyor. Söylediğiniz gibi ben iPhone 8 araştırması yapayım eğer hoşuma gitmezse android ailesine kaldığım yerden devam edeyim. Bu arada aklımda Xiaomi markasının Redmi Note 10 5G cihazı var. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İyi akşamlar
Eğer 3000TL yapabilirseniz iPhone 8 bakın. Ben 1 ay önce 3100TL iPhone 8 aldım.
Merhabalar,

Tabii efendim araştırma yapıyorum cihaz ile tanış olmak için. Çevremde bulursam deneme yaparım. Cevabınız beni mutlu etti

İyi akşamlar

Cevabınız için teşekkür ederim,

Evet pil sorunlarını çok fazla duyuyorum ister sosyaldan ister kişilerden pil çok harcanıyor. Söylediğiniz gibi ben iPhone 8 araştırması yapayım eğer hoşuma gitmezse Android ailesine kaldığım yerden devam edeyim. Bu arada aklımda Xiaomi markasının Redmi Note 10 5G cihazı var. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İyi akşamlar.

Merhabalar,

Tabii efendim araştırma yapıyorum cihaz ile tanış olmak için. Çevremde bulursam deneme yaparım. Cevabınız beni mutlu etti.

İyi akşamlar.

Hocam o telefon yerine Realme 7 ya da Redmi Note 10s öneririm.
Fiyatına göre daha iyi alternatifler bulunmakta.

Ben uzun sure kullandim iPhone 7'yi. Sunu soyleyebilirim: Bataryasi cok yetersiz powerbank ile dolasmak zorunda kalirsiniz 1 gun bile idare etmiyor. Ekrani cok kucuk yeni telefonlara gore. Yazilim guncellemesi almiyor. Bunlar seni rahatsiz etmiyorsa buyur al ama ben tavsiye etmiyorum 2021 yilinda bu telefonu.

Son düzenleme:
Ben uzun sure kullandim iPhone 7'yi. Sunu soyleyebilirim: Bataryasi cok yetersiz powerbank ile dolasmak zorunda kalirsiniz 1 gun bile idare etmiyor. Ekrani cok kucuk yeni telefonlara gore. Yazilim guncellemesi almiyor. Bunlar seni rahatsiz etmiyorsa buyur al ama ben tavsiye etmiyorum 2021 yilinda bu telefonu.
Biraz geç oldu ama sonradan okuyacaklar için düzeltme, yazılım güncellemesi alıyor gayette iOS 16 hatta belki iOS 17 bile alacak iPhone 7

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı