iPhone 7 Apple logosunda takılı kaldı

Itunes kapalıyken görmeyebilir, eğer görmezse telefonu Dfu moduna almayı deniyebilirsiniz.
Itunes kapalıyken görmeyebilir, eğer görmezse telefonu Dfu moduna almayı deniyebilirsiniz.
Dfu moduna almak için;
iPhone 7 DFU moduna Nasıl Alınır?
  1. Cihazınızı kapatın ve iTunes açıkken kabloyla bilgisayarınıza bağlayın.
  2. Sağdaki güç (telefonu açma) tuşuna 3 saniye basılı tutun.
  3. Güç tuşunu basılı tutarken, sol taraftaki ses kısma tuşuna da 10 saniye kadar basılı tutun.
  4. iTunes'da aşağıdaki ekran gelince, düğmelere basmayı bırakabilirsiniz.

Hocam iTunes indirin. Sonra telefonu PC bağlayın. iTunes geri yüklemeye basın öyle deneyin.(Telefon iTunes programı görsün yeter.)
Merhaba, Kabloyu bağlıyorum itunes de güncel olarak indirili ancak annemin telefonunu itunes görüyor benım telefonum açılmadığı için elma logosunda kaldığı için görmüyor telefonumu.

Kabloyu bağlayın PC'ye ve telefona. Daha sonra güç tuşu ve Home tuşuna basılı tutun telefon tekrar açılırken elini güç tuşundan çek sadece Home tuşunda basılı dursun bu şekilde dfu moda alabilirsin.
Düzeltme iPhone 7'de ses kısma tuşu ile yapın işlemi.

Dfu moduna almak için;
  3. Güç tuşunu basılı tutarken, sol taraftaki ses kısma tuşuna da 10 saniye kadar basılı tutun.

Böyle bir hata çıktı ama itunes e bağlayabildim çok teşekkür ederim şuan yazılım güncellemesi yapıyor bu hatayı anlayamadım telefonum da yeterli alan yoktu benim herşeyi mi silecek mi?
1db1577d-cbf3-4cfe-8c23-32bfc67e054d.jpg

Dfu moduna almak için;
Kabloyu bağlayın PC'ye ve telefona. Daha sonra güç tuşu ve Home tuşuna basılı tutun telefon tekrar açılırken elini güç tuşundan çek sadece Home tuşunda basılı dursun bu şekilde dfu moda alabilirsin.
Düzeltme iPhone 7'de ses kısma tuşu ile yapın işlemi.
İlk olarak DFU moda alınması gerekiyor.Ondan sonrası kolay.

Herkese çok teşekkür ederim telefonum sıfırlandı her şey gitti ama sonuç olarak telefonum açıldı kurulumunu yapıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı