iPhone 7 Apple Watch 1 veya 3 destekler mi?

İphone 8 plus telefonumla 1.nesil Apple Watch kullanıyorum sorunsuz bir şekilde. 1.Nesilin ömrünü doldurduğu yönündeki iddialara kulak asmayınız. Sporda kalori ve egzersiz hesaplaması ile günlük kullanımda tam verimli şekilde çalışmaktadır. Saatin içeriğinde bulunan bütün özellikler sorunsuz çalışmaktadır.​

iPhone 8 Plus telefonumla 1.nesil Apple Watch kullanıyorum sorunsuz bir şekilde. 1.Nesilin ömrünü doldurduğu yönündeki iddialara kulak asmayınız. Sporda kalori ve egzersiz hesaplaması ile günlük kullanımda tam verimli şekilde çalışmaktadır. Saatin içeriğinde bulunan bütün özellikler sorunsuz çalışmaktadır.​

Hocam 1. nesil Apple Watch kullanıyordum zaten birkaç ay öncesine kadar ve gerçekten ömrünü doldurmuş bir saat. Uygulamalar aşırı yavaş, Spotify'dan bir sonraki müziğe geçmeye çalışsanız 5-6 saniye sürüyor.

Sadece bildirimlere bakıp kullanacaksanız gider lakin başka türlü kullanılmaz o saat. Hani bir Apple Watch'ım olsun diye alırsınız sonra hevesiniz kurcağınızda kalır eğer bu arkadaşın dediğini dinleyecekseniz.

Hocam 1. nesil Apple Watch kullanıyordum zaten birkaç ay öncesine kadar ve gerçekten ömrünü doldurmuş bir saat. Uygulamalar aşırı yavaş, Spotify'dan bir sonraki müziğe geçmeye çalışsanız 5-6 saniye sürüyor.

Sadece bildirimlere bakıp kullanacaksanız gider lakin başka türlü kullanılmaz o saat. Hani bir Apple Watch'ım olsun diye alırsınız sonra hevesiniz kurcağınızda kalır eğer bu arkadaşın dediğini dinleyecekseniz.
Bu saydığınız problemleri yaşamadım ben. Aktif olarak özellikle sporda müzik dinliyorum. İleri geri yapıp ses açma kapama özelliklerini kullanıyorum. Aynı zamanda sporda kronometre özelliğini sürekli kullanıyorum ve sıfır sıkıntı.

Araç sürerken saate gelen mesaj bildirimini yine saatle konuşarak cevaplıyorum. Mesleğim gereği girdiğim duruşmalarda telefonum çaldığımda yine saatim üzerinden arayan kişiye hazır sms mesajı gönderebiliyorum. Yani bir saatten başka ne yapmasını isteyebilirim bilmiyorum?​

İphone 8 plus telefonumla 1.nesil Apple Watch kullanıyorum sorunsuz bir şekilde. 1.Nesilin ömrünü doldurduğu yönündeki iddialara kulak asmayınız. Sporda kalori ve egzersiz hesaplaması ile günlük kullanımda tam verimli şekilde çalışmaktadır. Saatin içeriğinde bulunan bütün özellikler sorunsuz çalışmaktadır.​
ben ikinci el apple watch 1. nesil almayı düşünüyorum benim telefonumda iphone 8 plus bazı kaynaklar desteklemediğini söylüyor bir problem yaşar mıyım ?

ben ikinci el apple watch 1. nesil almayı düşünüyorum benim telefonumda iphone 8 plus bazı kaynaklar desteklemediğini söylüyor bir problem yaşar mıyım ?
Hangi kaynaklar neyi desteklemediğini söylüyor bilmiyorum ancak müzik dinleme olsun, kalori hesap ve egzersiz olsun, siri kullanma veya gelen bildirimler alma, bildirimlere sesli cevap verme gibi özelliklerini sıkıntısız kullanıyorum. Hatta hoparlörü yetersiz olsa bile saat üzerinden konuşma da gerçekleştirebiliyorsunuz. Somut olarak örnek verirsen deneyip sana dönüş yapma fırsatım olabilir.​

Geri
Yukarı