IPhone 7 Arama ve Ses Kaydı Sorunu

samet5323

Decapat
İPhone 7 satın aldım her şeyi hoş ama ses gelmiyor. Mesela şarkı açıyorum, video açıyorum internetten sorunsuz ses geliyor ama kendim video çektigimde ya da ses kaydı yaptıgımda ses hiçbir şekilde almıyor. Birisi aradıgında sesim karşıya gitmiyor ve karşı tarafın sesi de bana gelmiyor. Acaba sürümden kaynaklı mı yoksa telefon bozuk mu geldi? Sürüm 13.2.

Son düzenleyen: Moderatör:
İPhone 7 satın aldım her şeyi hoş ama ses gelmiyor. Mesela şarkı açıyorum, video açıyorum internetten sorunsuz ses geliyor ama kendim video çektigimde ya da ses kaydı yaptıgımda ses hiçbir şekilde almıyor. Birisi aradıgında sesim karşıya gitmiyor ve karşı tarafın sesi de bana gelmiyor. Acaba sürümden kaynaklı mı yoksa telefon bozuk mu geldi? Sürüm 13.2.
Kardeşim telefonun iphone 7’lerde kronik olan ses entegresi sorunundan dolayı öyle oluyor.Bazı işini bilen kişiler tarafından içindeki bir komponent lehimle alınıp değiştirilerek sorun çözülüyor.İnternetten videolarını bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı