iPhone 7 batarya değişimi

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar, resmi sitede fiyat 319 TL. Zentech diye bir firma buldum, (burada 259 TL) bu firma hakkında bilgisi olan var mıdır? Değerli fikirlerinizi beklemekteyim.

B8390561-80D4-41E1-8B51-D6D1C456A68D.png

Apple, bildiğim kadarıyla dışarıya batarya satmıyor. Dışarıda orjinal Apple Batarya diye olan ürünlere inanmayınız. Önerim Deji Batarya. Ben de kullanıyorum, memnunum.

Arkadaşlar dejide fiyatlar bayağı bir uygun, sanırım orijinal değil. Siz iPhone hangi model kullanıyorsunuz? Batarya deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim.

Zentech ile ilgili bilgim yok fakat arkadaşların da söylediği gibi dışarıda orijinal Apple bataryası diye satılanların hiçbiri orijinal değil diye biliyorum. Ben de Deji marka batarya kullanıyorum, öneririm. Yapabilirim derseniz 100 Lira civarına halledebilirsiniz, internette nasıl yapılacağı ile ilgili videolar mevcut.

Arkadaşlar şu ikisinin farkı nedir tam olarak? Hangisini almak lazım? Aralarındaki fark MAH farkı mıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı