iPhone 7 batarya önerisi

Fotoparçanın pilini öneririm 1 senedir iPhone 7’de kullanıyorum pil ömrü hala garip bir şekilde 100 gözüküyor. Orijinali gibi dayanıyor. Sadece ilk taktırdığımda %17 gözüküyordu 1 kere şarj edince düzeldi. Sanırım kalibre olması gerekti. Ama oldukça memnunum.

Telefonlarda orjinal değerleri dışından batarya kullanmak telefonda normalin üzerinde ısınmaya sebep olur. Kullanmak istediğin batarya hakkında ve telefondaki bataryanın hakkında detaylı bilgi istiyorsanız destek alıp karar verebilirsiniz.

Fotoparçanın pilini öneririm 1 senedir iPhone 7’de kullanıyorum pil ömrü hala garip bir şekilde 100 gözüküyor. Orijinali gibi dayanıyor. Sadece ilk taktırdığımda %17 gözüküyordu 1 kere şarj edince düzeldi. Sanırım kalibre olması gerekti. Ama oldukça memnunum.

Foto parçanın şikayet vardaki yazılarını okumadınız sanırım. Adamlar bildiğin dolandırıcı.
Pek memnun kalmadım. Çok çabuk sağlığı düşüyor ve öyle orijinalinden daha iyi gibi bir durum da pek söz konusu değil.
Ben de kendime 6s plus alıcam yakın zamanda. Batarya , şarj aleti 12w-18w , ve 2.4a MFi kablo alıcam büyük ihtimal baseus almayı planlıyorum. Deji bataryada ciddi sorunlar yaşanıyor son 1 senedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı