iPhone 7 batarya tavsiyesi

iesey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pil sağlığım 75'e düştü. Şarjım günün yarısını bile çıkarmıyor artık. Ek olarak eskisine göre yavaş doluyor ve kullanırken aşırı ısınma gösteriyor. Daha önce bataryasını değiştirmedim üzerindeki orijinal bataryası. Önerdiğiniz bir marka var mı? Ayrıca orijinali 1960 mAh. olduğu için daha yüksek kapasiteli bir batarya sorun çıkartır mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar pil sağlığım 75'e düştü. Şarjım günün yarısını bile çıkarmıyor artık. Ek olarak eskisine göre yavaş doluyor ve kullanırken aşırı ısınma gösteriyor. Daha önce bataryasını değiştirmedim üzerindeki orijinal bataryası. Önerdiğiniz bir marka var mı? Ayrıca orijinali 1960 mAh. Olduğu için daha yüksek kapasiteli bir batarya sorun çıkartır mı? Şimdiden teşekkürler.

Bende 5 yıllık yadigar J2 var ve 2 saat YouTube da takılsam kapanıyordu ben de batarya arayışına girdim.

Her baktığım ürün açıklamasında "orijinal batarya"yazıyordu ama yan sanayi ürünleri olduğu çok belliydi o yüzden ben de "milleti yan sanayi ürünlerle kandıran insanlar yerine kendi ürünlerini satan deji markasından alayım" dedim ve memnunum.

Deji öneririm.

Orjinalinden başka bir şey tercih etmeyin. Apple yetkili servislerinde veya Apple Türkiye'ye yaptırın.
Apple'ın internet sitesinde 400tl yazıyor. Orijinal almak ben de isterim ama o parayı vermek istemiyorum.
Bende 5 yıllık yadigar J2 var ve 2 saat YouTube da takılsam kapanıyordu ben de batarya arayışına girdim.

Her baktığım ürün açıklamasında "orijinal batarya"yazıyordu ama yan sanayi ürünleri olduğu çok belliydi o yüzden ben de "milleti yan sanayi ürünlerle kandıran insanlar yerine kendi ürünlerini satan deji markasından alayım" dedim ve memnunum.

Deji öneririm.
Deji'yi önerenler bir hayli çok. Memnun kalanların sayısı da yüksek. Ben de Deji almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı