iPhone 7 ekrandaki küçük ışık sızması sorun oluşturur mu?

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Selamlar. Sorum başlıkta. Ekranın sağ üst ortasında fazladan bir ışık var gibi. Fotoğraf ekleyebilirsem ekleyeceğim. Bu bir sorun oluşturur mu acaba? Yalnızca karanlıkta gözüküyor.

Daha önce ekran değişti mi yoksa orijinal ekran mı?
Sorun olarak aklıma ilk gelen sıvı teması durumu oldu. Ciddi bir açıklık varsa IP sertifikası bir işe yaramaz, sıvı temasında bozulma görülebilir.
Fotoğrafı görmeden yorumluyorum.

Daha önce ekran değişti mi yoksa orijinal ekran mı?
Sorun olarak aklıma ilk gelen sıvı teması durumu oldu. Ciddi bir açıklık varsa IP sertifikası bir işe yaramaz, sıvı temasında bozulma görülebilir.
Fotoğrafı görmeden yorumluyorum.
Yenilenmiş telefon hocam. Ekranı değiştirilmiş. Örnek görsel buldum. Bu şekilde ama çok küçüğü ve ekranın sağ üstünde. Ekranın içinde değil çerçevede kalıyor.

Dosya Ekleri

• cach-sua-man-hinh-iphone-bi-ho-sang-1.jpg
    cach-sua-man-hinh-iphone-bi-ho-sang-1.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 113
Yenilenmiş telefon hocam. Ekranı değiştirilmiş. Örnek görsel buldum. Bu şekilde ama çok küçüğü ve ekranın sağ üstünde. Ekranın içinde değil çerçevede kalıyor.
Ha tamam, ben kasayla ekran bileşiminden ışık sızması gibi algıladım. Bu IPS glow'a benzer bir ışık sızması. Bir şey izlerken veya karanlık temadayken rahatsız edebilir. Donanımsal olarak sorun oluşturacağını sanmıyorum şahsen.

Ha tamam, ben kasayla ekran bileşiminden ışık sızması gibi algıladım. Bu IPS glow'a benzer bir ışık sızması. Bir şey izlerken veya karanlık temadayken rahatsız edebilir. Donanımsal olarak sorun oluşturacağını sanmıyorum şahsen.
Evet hocam baktım dediğiniz gibi IPS Glow sanırım. Biraz rahatsız ediyor sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı