Çözüldü iPhone 7 Görüntü Gelmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TechnoDİNÇ

Hectopat
Daha fazla  
Hiçbir şekilde düşme kırılma çatlama olmayan iPhone 7'de görüntü gelmiyor fakat biri sizi aradığında ses çıkıyor, telefon çalıyor. Birden bire olan bu sorunun çözümü nedir ? Teşekkürler...

Tam olarak aynı sorunu bende yaşadım. Telefonu aldığım gece açtım ancak kurulumu yapmadım. Sabah baktığımda siyah ekran idi. Menü tuşu çalışıyor , arayınca çalıyor fakat hiçbir şekilde görüntü gelmiyordu. Apple Store' a gittim. Yazılımsal olarak bir reset attılar. Düzelmeyince normal şartlarda tamire gitmesi gerekiyormuş fakat cihazım çok yeni olduğu için direk sıfır cihazla değişim yaptılar.

Ses kısma tuşu ile güç tuşuna 30 saniye basılı tutup dener misiniz? Olmaz ise ses açma tuşu ile deneyin.
Hocam çok sağol oldu. Teşekkürler..

Tam olarak aynı sorunu bende yaşadım. Telefonu aldığım gece açtım ancak kurulumu yapmadım. Sabah baktığımda siyah ekran idi. Menü tuşu çalışıyor , arayınca çalıyor fakat hiçbir şekilde görüntü gelmiyordu. Apple Store' a gittim. Yazılımsal olarak bir reset attılar. Düzelmeyince normal şartlarda tamire gitmesi gerekiyormuş fakat cihazım çok yeni olduğu için direk sıfır cihazla değişim yaptılar.
Daha kolayını arkadaş söyledi hocam çok teşekkürler.

Konu kilitlenebilir yardımcı olan/olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Merhabalar daha yeni ıphone x 256 gb aldım.Ancak telefonda maalesef gelen aramalarda ekran uyanmıyor ,zaman zaman donuyor ses de sıkıntılar var apple çağrı destekle defalarca çağrı merkezi ile görüştüm ancak yazılım sorununu çözemediler,bir çok kez dfu modda sıfırdan yazılım güncellemede yapılmıştır ancak sonuç aynı şöyleki gelen aramalarda cevapsıza atmak veya reddetmek için güç kaynağı tuşu kullanılırsa telefon anında tepki veriyor ve gelen aramalarda uyanmıyor sık sık donuyor bununla ilgili bir çözüme ulaşan varmıdır acaba ıphone x sadece hatalarla öne çıkan bir telefon sanırım şuana kadar hataları ile uğraşmaktan artılarını göremedim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı