iPhone 7 için Batarya Önerisi

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9
Telefonumun pili 4 senedir kullanımda ve hayli yıprandı, sanıyorum %73 civarı bir batarya sağlığı söz konusu, bu nedenle artık değişim sinyalleri alıyorum.
Çok araştırma yaptım, "DEJİ" markasının çok fazla abartıldığını düşünüyorum, nedense içimden sipariş vermek gelmiyor. Geçen gün ise "Baseus"un da batarya ürettiğini farkettim, halihazırda bu markanın şarj adabtörü ve 2 farklı girişli 2m kablolarını kullanmaktayım ve aşırı memnunum, kalitesini her şekilde belli ediyor. Bu nedenle markaya sempatim büyük. Yine de söz konusu batarya olunca bir de sizlere sormak istedim, kullanan eden var mıdır, durum nedir merak ediyorum. Teşekkürler.

NOT: 2250mAh kapasitelilerinden alıp, montajını kendim yapmayı düşünüyorum. Ayrıca orijinal batarya önermezseniz sevinirim, zira 4 senelik telefona sırf orijinal olacak diye 1900mAh'lık batarya için 350TL ödemek lüks kaçıyor :)

Deji batarya neden abartıldığını düşünüyorsunuz ki? Performans farkı oluyor telefonda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Şöyle ki, firmanın yorumlarına baktığımda kimisi sanki kendi firması gibi savunmakta kimileri ise yermekte ancak biraz gezdiğimde farkettiğim ortak nokta şu oldu ki, genelde aldıktan birkaç ay sonra eski halinden hiçbir farkının kalmadığı, bataryanın yine süzgece döndüğünü söylüyorlar. Canımı sıkan nokta tam da bu, almışken bari kaliteli bir şey olsun diyor insan. O nedenle Baseus bir yandan cezbediyor, ancak onu da biraz araştırdım ortalama maliyeti 200'leri buluyor.
Kısaca şu ikilemdeyim, 200'e Baseus mu, yoksa 120'ye Deji + tamir kiti mi?

Siz bu Deji'yi kullanıyor musunuz, evetse tecrübeleriniz nelerdir? Dinlemek isterim.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Şöyle ki, firmanın yorumlarına baktığımda kimisi sanki kendi firması gibi savunmakta kimileri ise yermekte ancak biraz gezdiğimde fark ettiğim ortak nokta şu oldu ki, genelde aldıktan birkaç ay sonra eski halinden hiçbir farkının kalmadığı, bataryanın yine süzgece döndüğünü söylüyorlar. Canımı sıkan nokta tam da bu, almışken bari kaliteli bir şey olsun diyor insan. O nedenle baseus bir yandan cezbediyor, ancak onu da biraz araştırdım ortalama maliyeti 200'leri buluyor.
Kısaca şu ikilemdeyim, 200'e baseus mu, yoksa 120'ye deji + tamir kiti mi?

Siz bu Deji'yi kullanıyor musunuz, evetse tecrübeleriniz nelerdir? Dinlemek isterim.

iPhone 5 deji batarya(2010 mAh) almayı düşünüyorum tabii. Eğer ömür kısaysa alınmaz o zaman bende araştırıyorum iPhone 5 için.

Hocam telefonu 2-3 yıl daha kullanacaksanız orijinal almanızı öneririm orijinal batarya her zaman iyidir. Orijinal taktır demeyin demişsiniz ama cidden içim el vermedi söyleyeyim dedim.
Baseus batarya ilk defa duyuyorum ne kadar kaliteli bir firma olsa da bataryası nasıldır bilmiyorum. Deji markasını çok duymuştum bizim burada ki bazı telefoncular övüp duruyor genede sizin tercihiniz ama baseus bu batarya işine yeni girdiyse illa bir sorunu çıkar pek yakın durmayın derim.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Şöyle ki, firmanın yorumlarına baktığımda kimisi sanki kendi firması gibi savunmakta kimileri ise yermekte ancak biraz gezdiğimde farkettiğim ortak nokta şu oldu ki, genelde aldıktan birkaç ay sonra eski halinden hiçbir farkının kalmadığı, bataryanın yine süzgece döndüğünü söylüyorlar. Canımı sıkan nokta tam da bu, almışken bari kaliteli bir şey olsun diyor insan. O nedenle Baseus bir yandan cezbediyor, ancak onu da biraz araştırdım ortalama maliyeti 200'leri buluyor.
Kısaca şu ikilemdeyim, 200'e Baseus mu, yoksa 120'ye Deji + tamir kiti mi?

1 senedir kullanıyorumdur belki Deji’yi. Çok iyi derecede memnunum. Kesinlikle öneriyorum da. Eğer bir sorun yaşarsan da değişim mevcut.

3FE62D0C-CF64-4817-90BD-6E8D6B9430CD.png

518 kere de şarj etmişim.

iPhone 5 deji batarya(2010 mAh) almayı düşünüyorum tabii. Eğer ömür kısaysa alınmaz o zaman bende araştırıyorum iPhone 5 için.

Açıkçası huyumdur, bir üründen memnun olanlar yerine olmayanların yorumlarını dikkate almayı tercih ederim. Çünkü, bir kişi bile sorun yaşadıysa benim de yaşamamam için bir neden yok. Dediğim gibi bu yüzden temkinliyim markaya karşı ama fiyatı ve içeriği yine de cezbediyor açıkçası.

Hocam telefonu 2-3 yıl daha kullanacaksanız orijinal almanızı öneririm orijinal batarya her zaman iyidir. Orijinal taktır demeyin demişsiniz ama cidden içim el vermedi söyleyeyim dedim.
Baseus batarya ilk defa duyuyorum ne kadar kaliteli bir firma olsa da bataryası nasıldır bilmiyorum. Deji markasını çok duymuştum bizim burada ki bazı telefoncular övüp duruyor genede sizin tercihiniz ama baseus bu batarya işine yeni girdiyse illa bir sorunu çıkar pek yakın durmayın derim.

Yorum için teşekkür ederim, elbette biliyorum orijinal batarya performansını başka hiçbir şeyin veremeyeceğini, bende çok isterim orijinal alayım kafam rahat etsin ancak, açıkçası kendimi keriz gibi hissederim 350TL verdikten sonra bu kıçıkırık bataryaya. Onun yerine her ne kadar ön yargım olsa bile 3 tane Deji alıp sorun çıkardıkça değiştirmeyi tercih ederim şahsen. Kaç senelik telefon için hadi olsun 150-200 verelim yaptıralım da 350 gerçekten soygun ya.

1 senedir kullanıyorumdur belki Deji’yi. Çok iyi derecede memnunum. Kesinlikle öneriyorum da. Eğer bir sorun yaşarsan da değişim mevcut.

Eki Görüntüle 656256

518 kere de şarj etmişim.

Çok teşekkür ederim yorum için, fiyatı gerçekten cezbediyor tam arada kaldım resmen :D

Açıkçası huyumdur, bir üründen memnun olanlar yerine olmayanların yorumlarını dikkate almayı tercih ederim. Çünkü, bir kişi bile sorun yaşadıysa benim de yaşamamam için bir neden yok. Dediğim gibi bu yüzden temkinliyim markaya karşı ama fiyatı ve içeriği yine de cezbediyor açıkçası.

Yorum için teşekkür ederim, elbette biliyorum orijinal batarya performansını başka hiçbir şeyin veremeyeceğini, bende çok isterim orijinal alayım kafam rahat etsin ancak, açıkçası kendimi keriz gibi hissederim 350TL verdikten sonra bu kıçıkırık bataryaya. Onun yerine her ne kadar ön yargım olsa bile 3 tane Deji alıp sorun çıkardıkça değiştirmeyi tercih ederim şahsen. Kaç senelik telefon için hadi olsun 150-200 verelim yaptıralım da 350 gerçekten soygun ya.

Çok teşekkür ederim yorum için, fiyatı gerçekten cezbediyor tam arada kaldım resmen :D
Hocam karar verdiniz mi hangi bataryayı aldınız? Malum 2 ay geçmiş tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı