iPhone 7 için batarya önerisi

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Selamlar. Yakın zamanda iPhone 7'ye geçiş yaptım. Yenilenmiş bir ürün ve büyük ihtimal bataryası değiştirilmiş ama inanılmaz kalitesiz. 1 saat Spotify dinlesem şarj %100 den %30 lara iniyor. Batarya değiştirmeye karar verdim fakat markalar hakkında hiçbir bilgim yok. Önerileriniz nelerdir?

Tekrardan merhaba hocam , orijinal taktırmak her zaman daha mantıklı ama taktıramam diyorsanız Deji ya da alt markası olan Woyax bataryalar çok fazla övülüyor göz atmanızı öneririm. Bu arada kaliteli batarya olduğunu test etmek için şarjı fulleyip ayarlardan ekran süresi'ni açın , normal gündelik işlerinizi yapın Instagram'da vs. gezmek gibi 3.30 saat üstünü görüyorsa kaliteli yan sanayidir.

Tekrardan merhaba hocam , orijinal taktırmak her zaman daha mantıklı ama taktıramam diyorsanız Deji ya da alt markası olan Woyax bataryalar çok fazla övülüyor göz atmanızı öneririm.
Ahaha merhaba hocam tekrardan. iPhone'a alışmak biraz zor çok konu açtım son zamanlarda. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.
Hocam Deji markası çok övülüyor baktım fakat kafamı bir şey kurcaladı. 2300 MAH diyor ama iPhone 7'nin batarya kapasitesi 1900 MAH değil mi?

Ahaha merhaba hocam tekrardan. iPhone'a alışmak biraz zor çok konu açtım son zamanlarda. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Hocam Deji markası çok övülüyor baktım fakat kafamı bir şey kurcaladı. 2300 MAH diyor ama iPhone 7'nin batarya kapasitesi 1900 MAH değil mi?
Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum hocam ama bir araştırın.

Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum hocam ama bir araştırın.
Teşekkürler hocam öneri için. Büyük ihtimal takılan batarya sahte. Zaten 1.5 aydır batarya sağlığı %1 bile düşmedi. Deji batarya aldım onu kullanacağım.

Bizzat iPhone7 de kullanıyorum. Herhangi sıkıntı gözükmüyor.

Teşekkürler hocam öneri için. Büyük ihtimal takılan batarya sahte. Zaten 1.5 aydır batarya sağlığı %1 bile düşmedi. Deji batarya aldım onu kullanacağım.
Yan sanayi bataryaların hemen hemen hepsinde bu durum böyledir hocam. Pil bitik bile olsa sağlığı %100 gösterir. Alacağınız bataryada da bu durum görülebilir yani bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı