iPhone 7 için şarj adaptörü ve ekran koruyucu önerisi

keyidius

Decapat
Yer
Sakarya
Selam herkese,
iPhone 7 Deji bataryalı telefonum için F/P şarj adaptörü ve ekran koruyucu cam önerisi arıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Bir de Bastcase diye bir kılıf markası gördüm ultra ince şeffaf kılıfları hoşuma gitti. Acaba deneyimleyen oldu mu nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. kalite lansman kılıf alabilirsin AliExpress de çok iyi kılıflar var yerliler o kadar iyi değil adaptör olarak bütçeniz nedir ekran koruyucu olarak buffdan şaşmam.

1. kalite lansman kılıf alabilirsin AliExpress de çok iyi kılıflar var yerliler o kadar iyi değil adaptör olarak bütçeniz nedir ekran koruyucu olarak buffdan şaşmam.

Kılıfı koruma için aramıyorum da telefonu çok kalınlaştırıyor kullanamıyorum o şekilde o yüzden ince bir kılıf arıyorum.
Buff marka erkan koruyucuya bakacağım teşekkür ederim.
250 lira bandında bir adaptör olsa benim için iyi olur. Spigen markalı adaptörlere falan baktım kalitesini duymuştum ama biraz çok pahalı geldi bu telefon için. Teknosa gibi marketlerdeki abuk subuk markalara 400 lira veresim gelmedi sizlere danışmak istedim.

Hocam nasıl bir adaptör arıyorsunuz bilmiyorum ama ttec adaptörlerinden hiç sorun yaşamadım. Fiyatı da diğer markalara göre uygundu aldığım dönem.

Şöyle bir şarj aleti buldum fiyatı uygun geldi Xiaomi orijinal ürünüymüş anladığım kadarıyla ne dersiniz?

buff sitesinde biraz dolandım ama kafam karıştı çok ürün var iphone 7 için f/p olarak hangisini önerirsin?

Dosya Ekleri

• xiaomi.jpg
    xiaomi.jpg
    144,2 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı