iPhone 7 ile fotoğrafları hiçbir şekilde aktaramamak

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Çıldırmak üzereyim. Telefonum iPhone 7 32GB. Hafızası komple doldu, tüm fotoğraflarımı ve videolarımı aktarmak için gereken işlemleri yapıyorum ve hiçbiri işe yaramıyor.

• Windows Fotoğraflar üzerinden deniyorum, belge sayımı yapıyor ve o şekilde kalıp yanıt vermiyor.
  • Bilgisayarım üzerinden sağ tıklayıp, "Resimleri ve videoları al" diyorum. Bu seferde 15-20 resim alıp cihaza ulaşılamıyor diye hata verip kapatıyor. Kaç kere denedim bilemezsiniz.
  • Başka bir bilgisayar üzerinden denedim, yine olmuyor yine olmuyor.
Acil düzeltmem gerekiyor bu durumu çünkü telefon adeta kafayı yedi 😫

Kopyala-yapıştır işlemi esnasında çıkan ekran gözüküyor mu? Hata nerede çıkıyor? Kabloda sorun olma ihtimali var mı?

Biraz ilerledikten sonra aygıta ulaşılamıyor diyor. Kablo da sorun olma ihtimali yok. Orijinal kablo ve sorunsuz şarj ediyor. iTunes üzerinden de görebiliyorum aygıtı.

Yok mu bilen biri?

Sorunu çözdüm. Böyle aptal bir sorunun çözümü zaten anca bu kadar aptalca olabilirdi.

Ayarlar > Fotoğraflar > Mac veya PC'ye aktarma > Özgünleri Tut işaretlenmeli.
Çözüm olmadı. Bu şekilde işaretlendiğinde bazı fotoğraflar HEIV/HEVC formatında yükleniyor ve Windows 10'da açamıyorsunuz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı