Corsair Virtuoso RGB Wireless XT vs SteelSeries Arctis Nova Pro

Daha fazla  
Arkadaşlar yeni kulaklık bakıyorum ve bu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Kullanan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bu arada yurt dışından getirteceğim için bütçe sıkıntısı yok. Daha iyisi var derseniz başka önerilere de açığım.

Arkadaşlar yeni kulaklık bakıyorum ve bu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Kullanan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bu arada yurt dışından getirteceğim için bütçe sıkıntısı yok. Daha iyisi var derseniz başka önerilere de açığım.
Audeze Maxwell ezer geçer, boşver Corsair VİRTUOSO SteelSeries artics nova çöpünü.

Söylemeyi unuttum ayrıca Corsair Virtuoso xt modeli şuan stokta az kaldığı için okadar absürt fiyata satılıyor 1-2 ay öncesine kadar 5000 TL idi.

Son düzenleme:
Audeze Maxwell ezer geçer, boş ver Corsair Virtuoso SteelSeries Arctis Nova çöpünü.

Söylemeyi unuttum ayrıca Corsair Virtuoso XT modeli şu an stokta az kaldığı için o kadar absürt fiyata satılıyor 1-2 ay öncesine kadar 5000 TL idi.

Hocam kulaklıkların yarısını kullanmadan audiophile kulaklıkları övüyorsunuz diğer hepsine kötü diyorsunuz öve öve bitiremediğiniz PC38'i bile daha kullanmadınız her kulaklık da kötü yorum var bu arkadaşı dinlemeyin sadece.

Audeze Maxwell. En iyi oyuncu kulaklığı şu an.

Katılıyorum ama Türkiye'de yok.

Hocam kulaklıkların yarısını kullanmadan audiophile kulaklıkları övüyorsunuz diğer hepsine kötü diyorsunuz öve öve bitiremediğiniz PC38'i bile daha kullanmadınız her kulaklık da kötü yorum var bu arkadaşı dinlemeyin sadece.

Dt 990 pro kendi kulaklığım @Merdt bu arkadaş bilicektir konu açmıştım bana yardimci olmuştu, PC38x arkadaşımın kulaklığı onun sayeisnde bayıldım zaten , ayrıca birden fazla kulaklığım var ayrıca ben kulaklikara kotu demiyorum gaming kulakliklarin aşırı overpriced oluyor diyorum, ki sözümün arkasındayım sonuna kadar, ben gaming kulaklıkların iyi olmadığını stüdyo kulaklığı takınca öğrendim halada ayni düşünüyorum haberiniz olsun siz daha Blackshark V2 pro kullanmadan onu öven birisininiz hocam, (iade ettiğim kulakliktir kendisi)

Son düzenleme:
Dt 990 Pro kendi kulaklığım @Merdt bu arkadaş bilecektir konu açmıştım bana yardimci olmuştu, PC38X arkadaşımın kulaklığı onun sayeisnde bayıldım zaten, ayrıca birden fazla kulaklığım var ayrıca ben kulaklikara kotu demiyorum Gaming kulakliklarin aşırı overpriced oluyor diyorum, ki sözümün arkasındayım sonuna kadar, ben Gaming kulaklıkların iyi olmadığını stüdyo kulaklığı takınca öğrendim halada ayni düşünüyorum haberiniz olsun siz daha BlackShark V2 Pro kullanmadan onu öven birisininiz hocam, (iade ettiğim kulakliktir kendisi)

Kullanıyorum gayet de güzel bana göre ama sizin gibi arşa çıkarmıyorum.

Dt 990 Pro kendi kulaklığım @Merdt bu arkadaş bilecektir konu açmıştım bana yardimci olmuştu, PC38X arkadaşımın kulaklığı onun sayeisnde bayıldım zaten, ayrıca birden fazla kulaklığım var ayrıca ben kulaklikara kotu demiyorum Gaming kulakliklarin aşırı overpriced oluyor diyorum, ki sözümün arkasındayım sonuna kadar, ben Gaming kulaklıkların iyi olmadığını stüdyo kulaklığı takınca öğrendim halada ayni düşünüyorum haberiniz olsun siz daha BlackShark V2 Pro kullanmadan onu öven birisininiz hocam, (iade ettiğim kulakliktir kendisi)

Çöp diyorsunuz o yüzden dedim ayrıca PC38 bir openback oyun oynarken klavye tuş sesi bile duyulacaksa neyine oyun için alırsın ki bu kulaklığı.

Evet senle anlasamiyacagiz galiba...

Hocam kulaklıkların yarısını kullanmadan audiophile kulaklıkları övüyorsunuz .

Ben bir kere bile kullanmadığım kulaklığı ovmedim benim işim müzik zaten , arada oyunda atıyorum, siz daha geçen G pro x2, artics nova pro kullandım Blackshark V2 pro 2023 hepsinden daha iyidir diyip yalan atıyordunuz ne hakla bana böyle bir iftira atarsınız , kullanmadığınız öyle belliki.

Ben arşa çıkarmıyorum denemediginiz için farkı bilmiyorsunuz size bunu önceden 100 kere dedim sadece ezbere konuşuyorsunuz.

Çöp diyorsunuz o yüzden dedim ayrıca PC38 bir openback oyun oynarken klavye tuş sesi bile duyulacaksa neyine oyun için alırsın ki bu kulaklığı.
PC38 diye bir kulaklık yok, Pc38x var ben duymuyorum Red switch bir klabye kullanıyorum rahatsız olmuyorum arada etrafımdakiler duyuyor oda 0 sıkıntı. Benim için openbackler sıkıntı değil sizi bilmem

"Yurtdışından alabilirim" demiş konu sahibi. Bu yüzden Türkiye'de olmasının bir önemi yok.

PC38 bir openback oyun oynarken klavye tuş sesi bile duyulacaksa

HE400se kullanıyorum ki kendisi PC38X'den daha da open bir kulaklık. Akustik anlamda "görünmez" planar sürücüye sahip. Ben tuş sesi duymuyorum. Ya çok kısık sesle oynuyorsunuz ya da klavyeyi yumrukluyorsunuz. Ya da ben oyuna çok odaklanıp duyduğumun farkına varmıyorum o da olabilir hakkınızı yemeyeyim burda.

Senaryodan senaryoya göre değişir arşa çıkıp çıkmayı hak edip etmemesi.
Valorant gibi kavanoz ile bile konum tayin edilebilecek bir oyun için pek bir fark olmaz doğrusu. En fazla dikey konumlama daha doğru olabilir o da adam duvarın içinde olamayacağına göre onu anlarsınız.

Uzattım kusura bakmayın, en son şunu da ekleyeyim Nova Pro aslında çöp değil. F/p açısından çok kötü sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı