iPhone 7 iOS 14'e geçince arayüzde kasma sorunu

yunusemre.yl

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16
i5 13500H
16GB Ram
RTX 4050(120W)
512GB SSD
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Herkese iyi sosyaller. iPhone 7 cihazımı iOS 14.0.1 sürümüne güncelledim. Fakat iOS 13'te iPhone 11'e yakın performans veren arayüz performansına yaklaşamıyor bile. Arayüzde donmalar mevcut sürekli. Diğer güncelleyen arkadaşlarda da aynı durum var mı ve bunun için uygulayabileceğimiz çözüm nedir?

Herkese iyi sosyaller. iPhone 7 cihazımı iOS 14.0.1 sürümüne güncelledim. Fakat iOS 13'te iPhone 11'e yakın performans veren arayüz performansına yaklaşamıyor bile. Arayüzde donmalar mevcut sürekli. Diğer güncelleyen arkadaşlarda da aynı durum var mı ve bunun için uygulayabileceğimiz çözüm nedir?
Telefonu iTunes' a bağlayıp tekrar kurulum yapın.

Çamur atmak ile alakası yok. Önce "çamur atmak" deyiminin anlamını öğrenmenizi tavsiye ederim. Lütfen boş laf kalabalığı yapmayın. Ayrıca güncellemeden sonra eski hızı olmadığı da bir gerçek.

Yoo elimde 11'de var 7'de gayet hızlı sadece şarj sıkıntılı oda birdaki güncellemede düzelecek diye resmi ağızdan bilgi aldık.

Yo elimde 11'de var 7'de gayet hızlı sadece şarj sıkıntılı oda bir dahaki güncellemede düzelecek diye resmi ağızdan bilgi aldık.

Benimde gördüğüm İphone 7 cihazlar var ve eskisi kadar hızlı değiller. Şu anda sizin söylediğinize mi inanmalıyım yoksa kendi elimin altında olan cihazlara mı ?

Benim de gördüğüm iPhone 7 cihazlar var ve eskisi kadar hızlı değiller. Şu anda sizin söylediğinize mi inanmalıyım yoksa kendi elimin altında olan cihazlara mı?

Senin gözün göz de benim ki değil mi sana mı inancam gördüğüme mi diyorsun elimdeki 7 gayet hızlı cihazı hor kullanıp Apple yavaşlatıyor egv demek de yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı