iPhone 7 iOS 14'e geçince arayüzde kasma sorunu

iPhone 8 Plus kullanıyorum bende de aynı sorun var sıfırladım her şeyi yaptım düzelmedi 14.0.2'yi beklemekten başka çare yok çok büyük bir sorun değil zaten.

Senin gözün göz de benim ki değil mi sana mı inancam gördüğüme mi diyorsun elimdeki 7 gayet hızlı cihazı hor kullanıp Apple yavaşlatıyor egv demek de yanlış.

Cihazın anasını bellediler vallahi Apple işi bitmiştir bizim için. Samsung S7 Edge ile iPhone 7 var çok yakın zamanlarda almıştım iPhone 7 işi bitti maalesef, şu an bazen arama sesi gitmiyor, pili leş oldu, ekran dokunmatiği bile yavaşladı gözümle kıyaslıyorum.

Cihazın anasını bellediler vallahi Apple işi bitmiştir bizim için. Samsung S7 Edge ile iPhone 7 var çok yakın zamanlarda almıştım iPhone 7 işi bitti maalesef, şu an bazen arama sesi gitmiyor, pili leş oldu, ekran dokunmatiği bile yavaşladı gözümle kıyaslıyorum.

Karşı tarafa ses gitme olayı bir anda yaşandı ise donanımsal arızalar bugüne kadar kullandığınız süreç içerisinde yeni oluyor ise sizden kaynaklı da olabilir telefonun yere düşmeleri vs bunlar etken. Pil olayında yüzde 90 altında hatta 85 altı diyelim kullanıyorsanız tabii yetmez doğal olrakta performansta azalma görülür ekran dokunmatiği olayı ise orijinal ekran kullanmıyorsanız yaşabilirsiniz.

iPhone 7 Plus kulanıyorum daha önce7 kulanıyordum ISO 14 ile gelen bir arayüz donma sorunu yaşadım birden fazla kez telefon değiştirdim aldığım bütün iPhone 7 modellerinde arayüz donma kasma sorunu yaşadım ve bir üst model almaya karar verdim. Aldığım 7Plus'ta ise aynı sorun var 7 de neyse 7Plus'da da aynı sorunu yaşıyorum arayüzde kasma takılma yavaşlama donma sorunu var Apple müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm sıfırdan kurdum olmadı kurtarma modunda sıfırladım gene olmadı yeniden başlatma zorlama olarak denedim gene olmadı çoğu şeyi denedim olmadı arka planları falan onları saymıyorum bile bunun ben yazılımsal olarak görüyorum fakat bunu Apple kabul etmiyor çözümünü bilen başına gelen var ise yazabilir mi lütfen şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Yukarı