iPhone 7 iOS 16 alır mı?

sonsi

Centipat
Daha fazla  
Selam, hayırlı geceler arkadaşlar. iPhone 7 alacağım ay sonu 2. el temiz garantili Şubat 2022'e kadar. Sorum şu, iOS 15 alacak ama iOS 16 alır mı? Pek umudum yok ama size de bir danışayım dedim ve 2 veya 3 yıl daha kullanabilir miyim?

Selam, hayırlı geceler arkadaşlar. iPhone 7 alacağım ay sonu 2. el temiz garantili şubat 2022'e kadar. Sorum şu, iOS 15 alacak ama iOS 16 alır mı? Pek umudum yok ama size de bir danışayım dedim ve 2 veya 3 yıl daha kullanabilir miyim?

iOS 15 çıkınca her şey belli olur şimdiden bunu düşünmeniz saçma olur.

Son düzenleme:
Yani alıp almıyacağı konusunda henüz bilgi yok çünkü ortada daha iOS 16 yok. Ayrıca iOS 16 almayınca telefon kullanılmıyor mu? En basit örnek Andorid 11 çıktı. O zaman Android 9 telefon kullanılmıyor mu?

6S kullanıp memnun olan bile var. Halen kullanıyorlar. İos olayını pek kafana takma.
16 GB alırsanız çok sıkıntı çekersiniz. iPhone 6S veya Android cihazlar bakabilirsiniz. Benim önerim ikinci el iPhone yerine sıfır Android bir cihaz olacaktır.
16 GB iphone 7 mi var?

Ortada "vay be! Kesinlikle geçmeliyim" diyebileceğiniz bir işletim sistemi olmayacak muhtemelen.
Çok önemli değil bende iPhone 7 kullanıyorum muhtemelen +5 yıl daha kullanırım.

Bazi durumlardan oteyi 2. el almak zorundayim.
@AGEVRX hocam 2. el temiz bir tane buldum ama açıkcası korkmaktayım anakart olayı varmış değiştikten 1 ay sonra bozulmalar vb.

16 alamicak sanırım 6S masadan ayrıldı listenin sonunda 7 kaldı.
Bazi durumlardan oteyi 2. el almak zorundayim.
@AGEVRX hocam 2. el temiz bir tane buldum ama açıkcası korkmaktayım anakart olayı varmış değiştikten 1 ay sonra bozulmalar vb.

EasyCep'ten iPhone 7 aldım 1.5 aydır sorunsuz kullanıyorum.
Bir bak derim oraya.

Selam, hayırlı geceler arkadaşlar. iPhone 7 alacağım ay sonu 2. el temiz garantili şubat 2022'e kadar. Sorum şu, iOS 15 alacak ama iOS 16 alır mı? Pek umudum yok ama size de bir danışayım dedim ve 2 veya 3 yıl daha kullanabilir miyim?

Kardeşim 7 Plus kullanıyorum. iOS 15 alacak. Dana sonra güncelleme gelmeyecek. iOS 16 iPhone 8 ile devam edecek.

Geri
Yukarı