iPhone 7 iOS 16 alır mı?

@ReznooW bende öyle düşünmekteyim 14 gün şartsız koşulsuz iade hakkı var, ama çok kararsız kaldım açıkcası bu ay sonu alacağım, alacağım yer Türkcell Vodafone gibi yer açıkcası ve telefon tertemiz ve de Apple Türkiye Garantili.
Kardeşim 7 Plus kullanıyorum. iOS 15 alacak. Dana sonra güncelleme gelmeyecek. iOS 16 iPhone 8 ile devam edecek.

2. el alacağım açıkcası hiç iPhone kullanmadım sizin öneriniz nedir?

Alacaksan iPhone 8 al kablosuz şarj trutone ekran daha hızlı telefon 1 yıl daha yazılım desteği daha iyi kamera falan.

@ReznooW bende öyle düşünmekteyim 14 gün şartsız koşulsuz iade hakkı var, ama çok kararsız kaldım açıkcası bu ay sonu alacağım, alacağım yer Turkcell Vodafone gibi yer açıkcası ve telefon tertemiz ve de Apple Türkiye Garantili.

2. el alacağım açıkcası hiç iPhone kullanmadım sizin öneriniz nedir?

Bütçen varsa 8'den aşağı alma. 7 Plus kullanıyorum ama hızı güzel lakin iPhone 8 bir yıl daha güncelleme fazladan alacağı için seni daha çok götürür. Ama arada işlemci haricinde fark yok onu söyleyeyim.

Hocam Haziran'da etkinlik var iOS 15 kesin alacak. Siz zannımca paylaşımları haberleri tam takip etmiyorsunuz. 😊
Apple'dan resmi bir açıklama görmedim hayır. Almaz demedim zaten alacağı kesin değil dedim sadece. Geçmişte örnekleri görüldü bunun mesela iPhone 6 iOS 12 aldı en son 6S ise hem iOS 13 hem 14 aldı. Aynı şekilde iPhone 5 iOS 11 almadı 5S ise hem iOS 11 hem 12 aldı. Şimdi de iPhone 7 iOS 15 almazsa 8 hem iOS 15 hem 16 alsa şaşırmazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı