iPhone 7 ısınıyor

iPhone XR kullanıyorum. Yaz ayında dışarıda olduğum süreçte telefonun parlaklık kısmadığı an yok. Ütelik geçen gün şarjda Full parlaklık ve %75 ses dizi izliyordum onda bile parlaklık kıstı. Hava 30-32 dereceye çıktığında Instagram'da uzun süre takılınca da parlaklığı kısıyor. Aşırı rahatsız edici bir durum engellemenin yolu da yok.

iPhone XR kullanıyorum. Yaz ayında dışarıda olduğum süreçte telefonun parlaklık kısmadığı an yok. Ütelik geçen gün şarjda Full parlaklık ve %75 ses dizi izliyordum onda bile parlaklık kıstı. Hava 30-32 dereceye çıktığında Instagram'da uzun süre takılınca da parlaklığı kısıyor. Aşırı rahatsız edici bir durum engellemenin yolu da yok.
Parlaklık kısmasıyla ısınmanın birbiriyle bağlantısını anlamadım, açıklayabilir misin?

Parlaklık kısmasıyla ısınmanın birbiriyle bağlantısını anlamadım, açıklayabilir misin?
Telefon belli bir sıcaklığa ulaştıktan sonra veya şarj %5 seviyesinin altına indiği zaman parlaklığı otomatik bir şekilde kısar ve bunu ayarlardan falan kapatmanın bir yolu yok. Bu bir nevi kendini koruma yolu gibi bir şey sanırsam batarya zarar görmemesi için. (Otomatik parlaklığı kapatmak işe yaramaz.)

Telefon belli bir sıcaklığa ulaştıktan sonra veya şarj %5 seviyesinin altına indiği zaman parlaklığı otomatik bir şekilde kısar ve bunu ayarlardan falan kapatmanın bir yolu yok. Bu bir nevi kendini koruma yolu gibi bir şey sanırsam batarya zarar görmemesi için.
Anladım, attığım sayfayı inceleyin kapatılabiliyor diye biliyorum.

iPhone XR kullanıyorum. Yaz ayında dışarıda olduğum süreçte telefonun parlaklık kısmadığı an yok. Ütelik geçen gün şarjda Full parlaklık ve %75 ses dizi izliyordum onda bile parlaklık kıstı. Hava 30-32 dereceye çıktığında Instagram'da uzun süre takılınca da parlaklığı kısıyor. Aşırı rahatsız edici bir durum engellemenin yol.

Parlaklık kısma mevzusu yenilerde var herhalde benimki kısdığında geri yükseltiyorum.

Geri
Yukarı