iPhone 7 kaç yıl götürür?

Bütçenizi iPhone 8’e zorlarsanız yarı yolda kalma ihtimaliniz olmaz. Millet birinci nesil SE kullanıyor hâlâ.

2 sene değil 3 sene götürür.

2 yıl götürse yeter. Şu anda üst modelleri alamam 15 yaşındayım ve ancak bu kadar. Ailem üstüne koydu ama çok değil kurban vs yüzünden. 2 yıl kullandıktan sonran kendim çalışıp daha iyi modeller almak istiyorum o zamana kadar sorunsuz götürür mü? Oyun oynamayacağım Instagram WhatsApp vs.
iPhone 7 2016 yılında çıkmış bir cihaz. Yani hala kullanılabilir ama bence o fiyata yeni bir android alınmalı. İlla iPhone isterseniz biraz daha sabredip para biriktirin. SE 2020 almaya çalışın en kötü.

Hocam antika model Samsung J4 falan kullanırsanız tabiikide kasar?
Ne bu Android haterlığınız?

İnternette sosyalde hep görüyorum kimse Xiaomi vs önermiyor yazılımsal arayüz hepsi kötü. Bende şu anda Redmi 6A kullanıyorum aldığım ilk dakika YouTube'da kasmalar oldu daha kutu önümdeydi yeni çıkarıp kurmuştum.

İnternette sosyalde hep görüyorum kimse Xiaomi vs önermiyor yazılımsal arayüz hepsi kötü. Bende şu anda Redmi 6A kullanıyorum aldığım ilk dakika YouTube'da kasmalar oldu daha kutu önümdeydi yeni çıkarıp kurmuştum.

Hocam 3.5 yıl öncenin giriş düzeyi bir cihaz o? Kasması o kadar normal ki?
Ayrıca arayüz ve yazılım olarak bir tek Xiaomi kötü. Tek 1 marka yüzünden direk Android kasıyor demek akıl tutulmasıdır.

iPhone 7 2016 yılında çıkmış bir cihaz. Yani hala kullanılabilir ama bence o fiyata yeni bir Android alınmalı. İlla iPhone isterseniz biraz daha sabredip para biriktirin. SE 2020 almaya çalışın en kötü.

Sonuna kadar katılıyorum.

Geri
Yukarı