İphone 5S hiç kasmadan kaç yıl götürür?

• Konuyu başlatan Batuhan Görkem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece GTA:SA ve Subway Surf yükleyeceğim. Ve müzik tabi.:)

Bende 5S mi z2 mi diye çok düşündüm fakat gel gelelim ki 6 yı beklemeye karar verdim veya note 4 bakıp öyle kıyaslama yapacağım çünkü snapdragon 805 ile geleceği söyleniyor

:D Haftada 1 saatten daha az açıyorum telefonumu. 6 ayda bir hattım kapanacak diye yükleme yapıyorum. Dışarı çıktığımda ulaşılabileyim diye kullanıyorum :D

2010'da üretilmiş iPhone 4'ün bu yıl ömrünün bittiğini düşünürsek (güncellemelerin telefonu rahatlatmaması kasmasu yüzünden), geçen yıl satışa çıkan 5s de 3.5 - 4 yıla yakın işini görür diye düşünüyorum. Telefonlarda devrim falan olmazsa iOS 9'u da alır bence.

iOS 7'li iPhone 4 kullanıyorum ben. Telefonun hızlı olduğu söylenemez açıkçası. Galeriye, rehbere girerken bile 3-4 saniyelik bekletmeler yaptığı oluyor bu da zaman zaman insanı sinirlendiriyor ama kullanılmaz derecede kötü değil. Çok basit uygulamaları kullanan biri belki 1-2 sene daha bile kullanabilir bu telefonu, tabii bozulmaz ya da kırılmazsa. Ben müziğimi dinliyorum, fazla güç gerektirmeyen basit uygulamaları rahatça kullanıyorum ve bu şekilde beni idare ediyor. Şarjı pek iyi sayılmaz bir de, özellikle 3G açıkken. Bence iPhone 5S de böyle olacak bir 4-5 sene sonra. Yani kullanılabilir seviyede olacak ama tabii ki zamanının telefonlarının çok gerisinde kalacak.

Sony düşünmelisin bence hem de suya dayanıklı, daha sağlam. Stabil çalışsın diyorsan Lumia düşün.

Suya dayanıklılık özelliği beni ilgilendirmiyor. Zaten bir telefonu 3 yıl kullanıyorum. Teşekkürler hepinize 5S alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı