Çözüldü iPhone 7 Kendi Kendine Video Kopyalama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar belki bir alakası vardır diye detaylı anlatıyorum. Gece 12'de mikrofon açık bir şekilde ekran kaydı aldım. Sonra bu videoyu hiçbir yerde gönderemedim, ben de dedim ki mikrofon kapalı bir şekilde videoyu ekran kaydı alayım, neyse onu da yaptım sonra bir de videoyu kırptım azcık. Son hali durdu, WhatsApp'tan yolladım, diğerlerini sildim videonun düzenleme saati olarak da 00:03 gözüküyor. Sorun burada başlıyor, telefon videoyu kendi kendine belirli aralıklarla sürekli kopyalıyor. Galeride video kendi kendine çoğalıyor ve "hepsinin düzenleme saati 00:03". Ayrıca o videoyu tamamen silsem bile kendi kendine yine aynı saat etiketiyle tekrar tekrar hiç ellemezsem onlarca oluşuyor. Aşırı saçma ve sinir bozucu bir durum.

Whatsapp'tan "Film Rulosuna Kaydet" seçeneğini kapatmayı dener misin?

Veri kaybı yok zaten. Ufak tefek hataları gidermek için yapılıyor. Yeniden başlatmak gibi.
iPhone açıkken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun. Apple logosu gelene kadar basılı tutmanız gerekiyor. Logo gözüktüğü anda bırakın.

Veri kaybı yok zaten. Ufak tefek hataları gidermek için yapılıyor. Yeniden başlatmak gibi.
iPhone açıkken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun. Apple logosu gelene kadar basılı tutmanız gerekiyor. Logo gözüktüğü anda bırakın.
Soft reset. O da işe yaramadı maalesef. Kafayı yemek üzereyim.
Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.
Sorunun Instagram kaynaklı olduğunu tahmin edip uygulamayı silip geri yükledim, çözüldü fakat bu sefer de Instagram'den hiçbir bildirimi alamıyorum. Sinir uygulama, bunu nasıl çözeceğim şimdi...

Aynı sorunu şu an bende iphone 7 plus cihaz da yaşıyorum çözümünü bilen yok mu formatlamak istemiyorum.

Aynı sorunu şu an bende iPhone 7 Plus cihaz da yaşıyorum çözümünü bilen yok mu formatlamak istemiyorum.

Hocam eğer kopyalama sorunu ise, Instagram'ı silip yeniden yükleyin. Ben videoyu Instagram'dan da atmayı denemiştim ama hata vermişti onu atlamışım. Ondan dolayı kopyalam yapıyormuş. Eğer bildirim sorunu ise, o da Instagram Direct uygulamasından ötürü. Eğer o uygulamayı yüklemiş ve uygulamadan çıkış yapmadan sildiyseniz, bildirimler gelmiyor uygulamayı yükleyip tamamen çıkış yapıp geri silmelisiniz. Ben açıkçası hem Facebook hem de Instagram hesabımdan çıkış yaptıktan sonra Direct uygulamasından çıkış yaptım.
Sorunum çözüldü konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı