iPhone 7 nasıl?

PUBG'yi oynatır ama pil sağlığı yüzde kaç?
Maksimum kapasite %100 yazıyor.
Ben pil sağlığına giriyorum yazan bunlar iyimi ?

Dosya Ekleri

• FD848E13-FC47-440F-A5AB-636BAE673333.png
    153,3 KB · Görüntüleme: 62
Aslında iPhone 7 en fazla 2 yıl dayanır sana.

Şarjı tabii ki de diğer telefonlara göre hızlı bitiyor ama doldururum sıkıntı olmaz ya bence. Pil sağlığı 100 olunca değişme vs gerek yok değil mi? İlk defa iPhone kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjı tabii ki de diğer telefonlara göre hızlı bitiyor ama doldururum sıkıntı olmaz ya bence. Pil sağlığı 100 olunca değişme vs gerek yok değil mi? İlk defa iPhone kullanıyorum.

Gerek yok çok iyi bir değer.

Şimdi 7'ye PUBG için rahat oynatır diyorsunuz da bende iPhone 8 var sağlık 72 bende bir şey olur mu? En son 50 ile girdim 10dk sonra 20 şarj uyarısı verdi.

IPhone’nun ölüsü bile yıllarca götürür. Bugün 2-3 bin liraya sıfır alacağın çoğu cihazdan daha iyidir. Bu zamanda bile iş yapar.

Ben pil sağlığına giriyorum yazan bunlar iyimi ?
Orijinal pil veya önceden hiç değiştirilmediyse rahat 2 yıl götürür seni. Tek derdin her sene yeni açıklanacak yazılım desteğini alıp alamaması olsun.

2-3 bin liraya alacağın dandik Çin telefonlarından kat kat hızlı iPhone yıllarca yavaşlamıyor ömürlük cihazlar IPhone'lar bir kere veriyorsun 5-6 yıl kafan rahat kullanıyorsun kasma derdin yok güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi derdin yok mis gibi kullanılır hala.

Aynen bende böyle düşünüyorum 3000TL vardı yanlış hatırlamıyorsam 2-3 ay önce Samsung A52 sıfırı 3000TL civarındaydı yorumlar iyi ama kasada yamulma vs gördüm aman dedim ve gittim 2. el iPhone 8 aldım hiç pişman değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…