iPhone 7 nasıl?

PUBG'yi oynatır ama pil sağlığı yüzde kaç?
Maksimum kapasite %100 yazıyor.
Ben kullanıyorum. Telefonumun pilinin sağlığının %79 olması dışında hiçbir sorunum yok. 32 GB olan model ve 2 GB kadar alan boş olmasına rağmen takılma hala yaşamıyorum ve çok memnunum.

Ama seneye yine bir iOS model telefon ile değiştirmeyi düşünüyorum. Aygıt eskimese bile teknoloji ilerlediği için bir yerden sonra illa ki donanımsal olarak olmasa bile yazılımsal olarak desteklenmemeye başlanacaktır.
Ben pil sağlığına giriyorum yazan bunlar iyimi ?

Dosya Ekleri

• FD848E13-FC47-440F-A5AB-636BAE673333.png
    FD848E13-FC47-440F-A5AB-636BAE673333.png
    153,3 KB · Görüntüleme: 61
IPhone’nun ölüsü bile yıllarca götürür. Bugün 2-3 bin liraya sıfır alacağın çoğu cihazdan daha iyidir. Bu zamanda bile iş yapar.

2-3 bin liraya alacağın dandik Çin telefonlarından kat kat hızlı iPhone yıllarca yavaşlamıyor ömürlük cihazlar IPhone'lar bir kere veriyorsun 5-6 yıl kafan rahat kullanıyorsun kasma derdin yok güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi derdin yok mis gibi kullanılır hala.

2-3 bin liraya alacağın dandik Çin telefonlarından kat kat hızlı iPhone yıllarca yavaşlamıyor ömürlük cihazlar IPhone'lar bir kere veriyorsun 5-6 yıl kafan rahat kullanıyorsun kasma derdin yok güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi derdin yok mis gibi kullanılır hala.

Aynen bende böyle düşünüyorum 3000TL vardı yanlış hatırlamıyorsam 2-3 ay önce Samsung A52 sıfırı 3000TL civarındaydı yorumlar iyi ama kasada yamulma vs gördüm aman dedim ve gittim 2. el iPhone 8 aldım hiç pişman değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı