iPhone 7 NFC çalışmıyor

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Selamlar. iPhone 7'ye sahibim. İstanbulkart uygulaması üzerinden 'NFC ile bakiye sorgula' kısmına tıklıyorum, taramaya hazır diyor fakat herhangi bir tepki yok. Apple destek ile görüştüm, donanımsal bir sorun olmadığını ilettiler. Nasıl çözebilirim acaba?

bende de iphone 7 var.istanbul kart , papara gibi yerlerden akbil yüklemesi yapıyorum genelde.eskiden hiç sorun yaşamama rağmen son 2-3 aydır bendede aynı.ne istanbul kart ne de papara gibi uygulamalarda nfc kullanamıyorum.cihaz kaynaklımı yoksa artık yazılımsal bişey mi anlamadım bilen varsa yardım lütfen

bende de iphone 7 var.istanbul kart , papara gibi yerlerden akbil yüklemesi yapıyorum genelde.eskiden hiç sorun yaşamama rağmen son 2-3 aydır bendede aynı.ne istanbul kart ne de papara gibi uygulamalarda nfc kullanamıyorum.cihaz kaynaklımı yoksa artık yazılımsal bişey mi anlamadım bilen varsa yardım lütfen
Yazılımsal olduğunu sanmıyorum. Aldığım cihazı iade etmiştim ben. Sorun yüksek ihtimal donanımsal.

Geri
Yukarı