iPhone 7 pil değişimi

Bütçe
apple
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Dediğiniz mantıklı iPhone 7 için orijinal pil almak şimdi bana da çok mantıklı gelmedi. Sadece şundan tereddüt ediyorum: Yan sanayi alınca batarya şişmesi, patlaması vs. olur mu?
Asıl mantıksız olan orjinal olmayan pil kullanmak. Bir süre sonra cihazın kendisini bozmaya başlayacak. Paranız varsa ya yeni telefon alın ya da orjinali ile değiştirin. Ben bir yıl önce orjinal pil ile değiştirdim ve çok fark etti. Telefon rahatladı.

Deji ve iPhone 7'lerde kronik kapanma sorunu var. Eğer Deji alacağım diyorsanız tanıdık bir yerden alınki sorun çıkarsa iade edebilirsiniz. Bu dediğim Deji için değil orijinal batarya olan bazı telefonlarda da var. Ama paranıza yazık olmasın. (bu dediklerim Plus modeli içinde geçerli.

Tanıdık biri yok. Eğer alırsam Deji'nin kendi internet mağazası üzerinden alacağım.
Asıl mantıksız olan orijinal olmayan pil kullanmak. Bir süre sonra cihazın kendisini bozmaya başlayacak. Paranız varsa ya yeni telefon alın ya da orijinali ile değiştirin. Ben bir yıl önce orijinal pil ile değiştirdim ve çok fark etti. Telefon rahatladı.

Haklısınız ama ben zaten Max 7-8 ay daha kullanacağım telefonu. Sonra yenisine geçeceğim.

Geri
Yukarı