IPhone 7 pil sağlığı %36 iken kullanılır mı?

Dogan Gunes 34

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 7 128GB cihazımın pil sağlığı %36 ve şu ana kadar içi hiç açılmamış Full orijinal (babamın eski telefonu). Kullandığım süre boyunca hiç ani kapanma vesaire yaşamadım zaten sadece WhatsApp arama ve muzik dinlemek kullanıyorum. Pilide benim bir günümü rahat çıkarıyor ,sizce değiştirmeli miyim?

Hocam arkadaşım %30 pil sağlığına sahip 6S Plus kullanıyor :)

Hocam cok temiz kullanılmış cihaz ekranda değil kırık çizik dahi yok.

Bilmiyordum hocam birçok yerde desteği sona erecek diye şeyler duydum.

Hocam bence o telefonu kullanmanız çok sağlıklı değil hani diyorsanız ben telefon değişeceğim belki değişene kadar batarya değişmenize gerek olmayabilir ama daha kullanmayı düşünüyorsanız bence batarya değişimi gerekli.

Hocam bence o telefonu kullanmanız çok sağlıklı değil hani diyorsanız ben telefon değişeceğim belki değişene kadar batarya değişmenize gerek olmayabilir ama daha kullanmayı düşünüyorsanız bence batarya değişimi gerekli.

Teşekkür ederim hocam ilginiz için kullanmayı düşünüyorum ekonomik durumlar malum liseye geçeceğim iştr LGS'ye hazırlanıyorum yetiyor bana lisedede kullanmayı planlıyorum

Teşekkür ederim hocam ilginiz için kullanmayı düşünüyorum ekonomik durumlar malum liseye geçeceğim iştr LGS'ye hazırlanıyorum yetiyor bana lisedede kullanmayı planlıyorum
Anladım hocam fırsat falan bulursanız bataryayı uyguna değiştirebilirsiniz umarım, çok daha iyi bir kullanım sağlar size.

Geri
Yukarı