iPhone 7 pil sağlığının hızlı düşmesi

atalaykayan66

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu alalı 8 ay oldu, pil sağlığı %92. Apple Store'dan ücretsiz pil değişim için randevu aldım ama aklımda sorular var, değiştirirler mi acaba? %92 deyip değiştirmemezlik yaparlar mı? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bir yardımcı olursa eğer iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
%92'de pil değişimi yapacaklarını sanmam. Ayrıca telefonu şarjdayken falan kullandıysanız ya da 20-30 dakika şarj edip çıkardıysanız değer normal gibi görünüyor.

%8 lik yıpranmaya değişim yapmazlar boşuna uğraşmayın. Bu 8 aylık süreç hakkında daha fazla bilgi verseydin yorumlarımı ona göre yapacaktım fakat günde 2 kere veya daha fazla sarj ettiysen telefonu sarja takıp %100 olmadan çektiysen, sarjda kullandıysan bu değer gayet normal.

Telefonu alalı 8 ay oldu, pil sağlığı %92. Apple Store'dan ücretsiz pil değişim için randevu aldım ama aklımda sorular var, değiştirirler mi acaba? %92 deyip değiştirmemezlik yaparlar mı? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bir yardımcı olursa eğer iyi olur.
ben telefonu fazla sarsamdığı halde 3. aya girişimde 97 ye düştü ve bu gün de 96 da ? çok hızlı düşüyor bende mi göndersem

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı