8 Aylık İPhone 6 Pil Sağlığının Hiç Düşmemesi Normal mi?

xgamexxx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Eylül ayının 15'inde İPhone 6 32GB satın aldım. Pil sağlığı %100 idi. Fakat hâlâ %100. Kaç kez restore ettim yazılımsal bir problem var mı diye ama yine de sonuç değişmedi. Bu işte bir terslik var mı?
Not: Cihazı sıfır aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir sorun yok. Demek ki batarya sağlığına dikkat ediyorsunuz. 1 yıl geçse de hala 100 olanlar var.

Arkadaşlar Eylül ayının 15'inde İPhone 6 32GB satın aldım. Pil sağlığı %100 idi. Fakat hâlâ %100. Kaç kez restore ettim yazılımsal bir problem var mı diye ama yine de sonuç değişmedi. Bu işte bir terslik var mı?
Not: Cihazı sıfır aldım.

Hayır bu normal değil (tabii cihazı aktif kullanıyorsanız). 8 ayda yaklaşık 200 şarj döngüsüne ulaştığınızı varsayarsak eğer, sağlıklı kullanılan bir cihazın ortalama %95 civarında olması beklenir.

0216 282 15 11 no.lu hattan AppleCare hattını arayıp cihazınızdan rapor çekilmesini talep edin. Çekilen raporda batarya istatistikleri detaylı şekilde görünecektir. Cihazınız doğru değerleri göstermiyor olabilir.

Arkadaşlar pil sağlığına aşırı takılmayın. 6s kullanıcısıyım 9 ay önce aldığım telefonu ilk aldığımda 2 hafta geçmeden her hafta pil sağlığı düşüyordu. 5 aydır %90 da kaldı şu an.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı