iPhone 7 pili ne kadar dayanır?

Erne3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni telefon olarak iPhone 7 almayı planlıyorum. Pil ömrü %100 olan bir iPhone 7'nin bataryası kaç yılda bir değiştirilmelidir? Şarjı kaç saat gider?

Yeni telefon olarak iPhone 7 almayı planlıyorum. Pil ömrü %100 olan bir iPhone 7'nin bataryası kaç yılda bir değiştirilmelidir? Şarjı kaç saat gider?
bende %92 falandı çok gitmiyor şarjı günde 2 defa şarj etmek gerekiyor 0 telefon alacaksan iphone 7 önermem daha iyi xiaomi vs var ama illa apple diyorsan al gitsin 2. el de olr

Kullanım yoğunluğuyla alakalı. Net bir cevabı yok bu sorunun.

Günde 3-4 kere şarja takan, yoğun bir şekilde oyun oynayan birisi birkaç ayda ömrünü bitirebilir. Günde 1 kere şarja takan, az kullanan biri atıyorum 3 yılda bitirebilir.

Dediklerinize göre hemen açıklayayım.
Günde maksimum 3 saat Twitter, YouTube, Instagram da geziyorum. En fazla vakit geçirdiğim oyun Clash Royale. ( 3 tarafından kırık ve ekranın %25i görünmeyen telefonum ile yazdığım icin yazım yanlışı olabilir.)
ve powerbank taşımayı düşünüyorum

Yanınızda powerbank taşıyarak bu aktiviteleri günlük olarak rahat karşılarsınız. Batarya değişimi olarak net bir şey söylemek herkes için zor, telefonun bataryası şişebilir bile. Ama bu sorunların olmayacağını varsayarsak bir ila iki yıl arasında olduğunu söylüyorlar.

Aktivite kısmına dönelim, Deji Max batarya ile kullanıyorum. Günlük aktivitem Spotify ve Instagram arasında geziyor. Birkaç tane daha uygulama var tabii, buna rağmen günü rahat çıkartıyorum. Powerbank taşımanız ayrı bir ekstra olacak ve günü bitireceğinizi düşünüyorum.

Ben iPhone 7 Plus 128 GB kullanıyorum ve günlük olarak 1 günü rahat çıkarabiliyor (ama sizin kullanımınıza bağlı)

Yeni konular

Geri
Yukarı