İPhone 7 Plus Ahize Pıt Sesi

Daha fazla  
Evet tuhaf gelmiş olabilir. Lakin ben bu cihazı 4 gün öncesinde almama ragmen vcihazı kurup sim kartını taktığımda telefon kitliyken açıp birini aramaya kalktığımda pıt diye ses geliyor. İlk önce iPhone 7 sonra 8 de denedim o ses çıkmadı mağazaya gittim 7 Plus da denedim. Onda da çıkmadı sim kartımı takarak tabii ki niye bunu belirttim birazdan anlaticagim şey komik çünkü. Apple gurgencler konya şubesine götürdüğüm direk yazılım attılar ve o ses devam etti. Üstüne icloudumu bir turlu kabul etmedi cihaz baştan kurulum yapmaya karar verdim. Eve gelince kurulum esnasında telefon kitlendi dondu yani ve hiç tepki vermedi. Kapatamadim bile kapanmasına yakın tekrardan servise gittik ve yine yazılım attılar kurduk. Lakin ses devam ediyor oradaki. Başka çalışana dinlettim operatörden vs dedi ses dalgalari cakisiyordut dedi siirlenmemek el de değilduyduğum en saçma şeydi bugüne kadar. Telefonda şu an ufak kasılmalar mevcut 0 cihazı tukurup attılar adamlar işlerinin kolayını bulmuşlar ufacık soruna üstelik yazılımsal da olmayan bir şeye yazılım atmak ne ya diyorum. Ürünü deistirmek istiyorum diyorum öyle bir şey yapamayız diyor, cildircaktim. İstanbula gideceğim 2 gün sonra bir de oradakine goturcem cihazı sizce deistirirler mi telefon kasmazken kasıyor. Arada sırada o ses devam ediyor. Ne alaka operatör kaynaklı olmasi? Neden denediğim diğer cihazlarda çıkmıyor? CilDirtcaklar az kaldı. Bı yardım etseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı