iPhone 7 Plus alınır mı?

Eğer Android kullanmak istemiyorsanız batarya'yı değiştirip alına bilir.
Bence fiyatını indire bilirseniz indirin çünkü batarya masrafı yapabilirsin.

Kim MIUI 12 cihaz dedi? Ayrıca mesajımda da belirtmiştim istemiyorsunuz ama K30 gibi güzel bir cihaz var dedim, istemediğini de belirtim.

Kim Android tutturuyor? Ben burada K30'u küçümsemenizi anlamıyorum, ben de önerdim konu başında zaten 7+. Saçma ithamları kendinize saklayın.
Ben K30'u kötülemedim, 120Hz için 7 Plus yerine tercih edilmez dedim.

@Lintos
Fiyatını indirebilirseniz 130TL indirin, sonrasında aşağıdaki bataryayı alın, kendiniz montajlayın.

Batarya berbat muhabbetini de çözmüş olduk.

120 Hz akıcılık kullandınız mı bilmiyorum ama apayrı bir deneyim. 8+ kullandığım zaman bile fark belli oluyordu.
@Lintos
Fiyatını indirebilirseniz 130TL indirin, sonrasında aşağıdaki bataryayı alın, kendiniz montajlayın.

Batarya berbat muhabbetini de çözmüş olduk.

Ek bilgi olsun, Instagram'dan Deji'den DMden kod isteyince %5 indirim kodu temin ediyorlar.

Alınmaması için bir neden yok. 3 senedir iPhone 7 64 GB kullanıyorum hala kullanılabilirliği var.

64 GB iPhone 7 yok ki. 32 ve 128, 256 var.

120 Hz ekran olması demek ayrıca daha çok pil tüketimi demek akıcılığı sağlarsanız 60Hz ekranla bile 90 veya 120Hz ekran arasındaki akıcılığa yakın bir akıcılık sağlanabilir bu da yazılım, ekran kalitesi ve performans ile. İnsan gözü pek bunu kolay ayırt edemez yani. Telefonlar için bana göre pek espirisi yok ama mesela iPad’de 120Hz ekran ile çizim yaparken işe yaradığı görülür.

iPhone 11, Pro ve Pro Max S20’den daha fazla pil ömrü sunuyor sebebi ekran yüzünden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani mert arkadaşımıza hak veriyorum yüksek sayılar her zaman iyi olduğu anlamına gelmez.

Son düzenleme:
64 GB iPhone 7 yok ki. 32 ve 128, 256 var.

120 Hz ekran olması demek ayrıca daha çok pil tüketimi demek akıcılığı sağlarsanız 60Hz ekranla bile 90 veya 120Hz ekran arasındaki akıcılığa yakın bir akıcılık sağlanabilir bu da yazılım, ekran kalitesi ve performans ile. İnsan gözü pek bunu kolay ayırt edemez yani. Telefonlar için bana göre pek espirisi yok ama mesela iPad’de 120Hz ekran ile çizim yaparken işe yaradığı görülür.

iPhone 11, Pro ve Pro Max S20’den daha fazla pil ömrü sunuyor sebebi ekran yüzünden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani mert arkadaşımıza hak veriyorum yüksek sayılar her zaman iyi olduğu anlamına gelmez.

Yazım yanlışı 😃. 32 olanını kullanıyordum, şimdiki telefonum 64 idi.

İkinci el olarak bir tanıdık aracılığı ile alınacak. 3 yıllık bir telefon ama epey temiz kullanılmış. 128 GB boyutu var ve fiyat için 2600 TL isteniyor. Hayatım boyunca iPhone kullanmayan biri olduğum için artık deneyimlemek istiyorum. 2600'e bu cihaz alınır mı? Pil sağlığı %80.
Iphone larin hafizasi hemendolmuyor ve 85 in altindan alma bende kullaniyorum ve 80 den sonra pil yuzdesi cabuk gidiyor bence larayi dert etme alıyorsan iyisini al

İkinci el olarak bir tanıdık aracılığı ile alınacak. 3 yıllık bir telefon ama epey temiz kullanılmış. 128 GB boyutu var ve fiyat için 2600 TL isteniyor. Hayatım boyunca iPhone kullanmayan biri olduğum için artık deneyimlemek istiyorum. 2600'e bu cihaz alınır mı? Pil sağlığı %80.

Pil sağlığı çok kötü memnun kalmazsanız diye düşünüyorum 128 GB bir işine yaramaz o pil sağlıgında.

Geri
Yukarı