iPhone 7 Plus alınır mı?

iPhone 12'nin altındaki modeller artık alınmaz. Eski cihazlar ve güncelleme ömürleri bitti bitecek.
iPhone 8 serisi ve X son güncellemesi iOS 16’dan sonra bile 2-3 güvenlik güncellemesi alacak. Daha XR, XS, iPhone 11 serisi yazılım güncellemesi alacak ?😀

iPhone 8 serisi ve X son güncellemesi iOS 16'dan sonra bile 2-3 güvenlik güncellemesi alacak. Daha XR, XS, iPhone 11 serisi güncelleme alacak?😀

iPhone 7 serisin güncelleme desteği bitti seneye iPhone 8 serisinin biter. Bu yüzden de uzun ömürlü kullanılacak ise mantıklı değil. iPhone 11 belki iOS 18 alır onu da almazsa desteği bitti desek 1 yıl daha rahat kullanılır. Yoksa iPhone alınır alınmaz demiyorum ama bütçe düşük olduğu için iPhone 7 veya iPhone 8 serisine para vermeye bence değmez.

iPhone 7 serisin güncelleme desteği bitti seneye iPhone 8 serisinin biter. Bu yüzden de uzun ömürlü kullanılacak ise mantıklı değil. iPhone 11 belki iOS 18 alır onu da almazsa desteği bitti desek 1 yıl daha rahat kullanılır. Yoksa iPhone alınır alınmaz demiyorum ama bütçe düşük olduğu için iPhone 7 veya iPhone 8 serisine para vermeye bence değmez.
Yazdığımı anladığından emin misin ? Apple yazılım güncellemesi biten cihazlara 2-3 yıl güvenlik güncellemesi veriyor. Yani iPhone 8 2-3 yıl daha kullanılabilecek ve uygulama desteği kesilmeyecek.

Merhaba, sadece Instagram gibi uygulamalar kullanmak için linkteki iPhone 7 Plus alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...t-disi-kapali-cihaz-64-gb-xs-1107432489/detay böyle bir ilan daha gördüm, sizce alınır mı? Ucuz olması normal mi?
7 Plus 32 GB modelini kullanıyorum. 2019’un şubatından beri. Tek yaşadığım sıkıntı hafıza. Yurt dışı telefonu alınmaz.

Instagram'da 4K videolarda bile kasıyor hocam iPhone 7 Plus kullandığınıza emin misiniz?
Evet, konum var. 6S Plus alacaktım 7 Plus aldım. Ölü Android almaktan iyi olduğunu düşünüyorum. Benim düşüncem bu yönde.

Kamera ve arayüz için o parayı vereceğime Android bir telefon alırım daha iyi.
Al o zaman. Benim düşüncem bu yönde, sana ne oluyor anlamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı