iPhone 7 Plus Alınır Mı?

İkisi arasından ben S8 Plus alırdım. Performans ve donanım kısmında İphone 7 Plus daha iyi. Tek çekirdekte bariz daha güçlü. Çoklu çekirdekte ise Exynos 8895 daha iyi. GPU kısmında A10 işlemcisinin yanında hangi GPU kullanıldığı bilmiyorum açıkçası, bu yüzden performansı nasıl Mali G71 MP20 göre bilemiyorum. S8 Plus GPU tarafında daha üstün olabilir. S8 modellerinin ekranı 720P ekrana kadar da ayarlanabiliyor. Batarya tarafında ise iki cihaz birbirine yakın performans verir. Boşta İOS şarj için daha iyi. S8 modellerinde hızlı şarj desteği de olumlu bir taraf. Kamera tarafında da ön ve arka kamera olarak S8 Plus daha iyi. Kameralar arasında devasa fark yok, İphone 7 Plus renk doğruluğu olarak daha iyi. Tasarım ve ekran olarak tartışmasız S8 Plus daha iyi bir model. Ayrıca S8 Plus yerine daha ucuz olan S8 almama nedenin nedir acaba?

İkisi arasından ben S8 Plus alırdım. Performans ve donanım kısmında İphone 7 Plus daha iyi. Tek çekirdekte bariz daha güçlü. Çoklu çekirdekte ise Exynos 8895 daha iyi. GPU kısmında A10 işlemcisinin yanında hangi GPU kullanıldığı bilmiyorum açıkçası, bu yüzden performansı nasıl Mali G71 MP20 göre bilemiyorum. S8 Plus GPU tarafında daha üstün olabilir. S8 modellerinin ekranı 720P ekrana kadar da ayarlanabiliyor. Batarya tarafında ise iki cihaz birbirine yakın performans verir. Boşta İOS şarj için daha iyi. S8 modellerinde hızlı şarj desteği de olumlu bir taraf. Kamera tarafında da ön ve arka kamera olarak S8 Plus daha iyi. Kameralar arasında devasa fark yok, İphone 7 Plus renk doğruluğu olarak daha iyi. Tasarım ve ekran olarak tartışmasız S8 Plus daha iyi bir model. Ayrıca S8 Plus yerine daha ucuz olan S8 almama nedenin nedir acaba?
büyük telefon kullanmak istiyorum. Bir kaç defa inceleme şansı buldum ele tam oturan bir yapısı var. Hem ekran büyük hem kullanımı kolay olduğundan plus modelinde ısrarcıyım. Başta'da belirtmiştim benim için şarj & kamera ve performansı önemli kuşkusuz her iki telefonda çok iyi performansta olacakları ortada. Ama bir yandanda apple kullanmak istiyorum portre modunu vs. görmek istiyorum onu inceleyecek zamanım olmadı ayrıca telefonu yerine sabitlemişler ele alıp kurcalayamıyorsunuz :)

Ergonomik tasarım dili olarak son 2-3 yılda çıkan Samsung amiral gemi cihazları İphone modellerine göre çok daha iyi bir tasarıma sahipler. İphone kullanma hevesin varsa İphone 7 Plus al geç.
ön kamera, hızlı sarj gibi özellikleri aratırmı? Tasarım konusunda harfiyen katılıyorum malesef apple bu konuda çok geride.

Ön kamera açı derecesi açısından aratır. Kalite olarakta S8 modelinin gerisinde. Fakat ön kamerası açı dışında İphone 7 modellerinin iyidir. Hızlı şarj çok önemli bir husus, aratır elbette.
bunları göz önünde bulundurup plus modelinin gelmesini bekleyeceğim. Üşenmeden cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :) aldığımda burada paylaşırım inşallah.

S8 serisinin muadili bu yıl Eylül ayında çıkacak olan yeni iPhone'lardır. iPhone 7 serisi daha çok S7 ve S7 Edge'e rakip olarak yapılan cihazlar denebilir. Bu yüzden iPhone 7 mi S8 mi diye sorarsanız S8 daha ağır basacaktır.

Merhaba bu iki cihaz arasında s8 daha büyük ekran istiyorsanız s8 plus öneriyorum. Ekran kasa oranında iphone 7 plus çok geride şarjı iyi normal gidiyor ama acayip derecede geç şarj oluyor abim de 7 plus var cihaz 3.5 4 saat te şarj oluyor kamera ekran kasa da kısaca herşey de s8 modelleri üstün sadece 7 plus test sonuçlarında tek çekirdek performansı daha üstün ama günlük kullanımda uzun kullanımda s8 7 plus arasında performans farkı gözükmez. S8 veya s8 plus öneriyorum ekran ve batarya olarak plus daha iyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı