iPhone 7 Plus alınır mı?

Ben de biliyorum işlemci ve kullanım süresi yönünden iPhone un katlayacağını . Android max 2 sene dayanırken iphone 3-4 zorlarsanız 5 sene bile dayanır. Babaannemden biliyorum 4s almıştık zamanında hala daha kullanıyor.
İPhone'da İOS sürümü eskidikten sonra sıkıntı çıkıyor. Ayrıca dedem yaklaşık 5 yıldır Samsung kullanıyor.

Başka alternatifleriniz varsa Android'de de güzel modeller mevcut. Ancak iphone bana daha cazip geliyor diyorsanız 7 plus iyi bir seçim. Kamera açısından da gayet iyi bir modeldir.

Açıkcası iPhone fanı iseniz alın, yoksa Android'e yönelin. Peki iOS güncellemesi alıyor 5S, ancak her güncellemeyle daha hızlı şarjının bittiğini biliyorsunuzdur umarım. Yani güncelleme her zaman en iyisidir diye bir şey yoktur bana göre.

Açıkcası iPhone fanı iseniz alın, yoksa Android'e yönelin. Peki iOS güncellemesi alıyor 5S, ancak her güncellemeyle daha hızlı şarjının bittiğini biliyorsunuzdur umarım. Yani güncelleme her zaman en iyisidir diye bir şey yoktur bana göre.
Hayır, ben bizzat kullanıyorum ve iOS 11'e göre şarj süresi iyileştirilmiş. Neye dayanarak yazdınız bunu anlamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı