iPhone 7 Plus Anakart Nereden Alınır?

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba saygıdeğer forum üyeleri😊 İyi akşamlar hepinize.

iPhone 7 Plus Anakartım arızalı ve değişecek. Kendim değiştireceğim ve bazı sorularım var sizlere özellikle konuya hakim kişiler cevaplarsa sevinirim.

1- İlk öncelikle yurt dışından AliExpress üzerinden temin etmeyi düşünüyorum. Sizce daha güvenli temin edebileceğim bir yer var mıdır?

2- Anakartın üstündeki parçalar işlemci olsun GPU olsun bire bir orijinali ile aynı durumdadır değil mi? Performansta bir fark olur mu?

Ve biraz saçma soru olacak ama emin değilim tam işlemci RAM, GPU gibi parçaların hepsi anakart üzerinde değil mi? Şimdiden teşekkürler dostlar. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkma parça bulabilirsiniz, fakat performansı nasıl olur kesin bir şey söylemek zor.
Fakat kullanım eskisi kadar sorunsuz ve tatmin edici olur mu, pek sanmıyorum.

Yurt dışından anakart sipariş ederseniz telefonunuzu kayıt ettirmeniz gerekir. Türkiye içinde bulmaya bakın. Aynı zamanda telefonunuzun hafıza kapasitesi de değişecektir. Satın alırken dikkat edin. Onun dışında tamir görmemiş ve sorunsuz bir anakart aldığınızda performans açısından bir değişme, en azından kötü yönde olmayacaktır.

Geri
Yukarı