iPhone 7 Plus hâlâ alınır mı?

Bütçe
2750
Hocam 10 15 dakikanızı ayırıp reset atmak bu kadar mı zor? En azından deneyin sonradan paranızı boşa harcamış olmayın.

Telefonumu 3000₺ ye satacağım iPhone 7 veya 7 Plus alacağım resetle uğraşamam gelince attırmıştım bir daha atmanın ne faydası olacakki en azından 500 TL cebimde kalır bilgisayarı yükseltirim.

Telefonumu 3000₺ ye satacağım iPhone 7 veya 7 Plus alacağım resetle uğraşamam gelince attırmıştım bir daha atmanın ne faydası olacakki en azından 500 TL cebimde kalır bilgisayarı yükseltirim.

iPhone 7'ye çok güveniyorsunuz umarım sorun çıkarmaz çünkü bildiğinizi okumakta merklısınız.

iPhone 7'ye çok güveniyorsunuz umarım sorun çıkarmaz çünkü bildiğinizi okumakta merklısınız.

Neden sorun çıkarsınki çıkartırsa satarız ölmeyeceğiz ya 1-2 sene dayansın para biriktirip en iyisini alırız veya daha az sorunluysa 7 Plus alırım ben sadece iPhone 7 Plus alınır mı diye sormuştum.

Hocam hard reseti sizde atabilirsiniz ve telefonculara attırsanız bile 500TL asla tutmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz bilirsiniz o zaman neden konu açtınız?

iPhone 7 Plus kaç sene güncelleme alır kamera nasıldır ekran idare eder midir PUBG performansı nasıldır hala alınır mı fiyatını hakeder mi veya hiç almayarak Realme 7 de kalayim mi ve Realme 7'ye Android 11 ne zaman gelir?

iPhone 7 Plus kaç sene güncelleme alır kamera nasıldır ekran idare eder midir PUBG performansı nasıldır hala alınır mı fiyatını hakeder mi veya hiç almayarak Realme 7 de kalayim mi ve Realme 7'ye Android 11 ne zaman gelir?

Konu başında 7S alınır mı diyor size herkes hayır diyor sonra ben 7S alacağım diyorsunuz ben olsam para biriktiririm sonra Oppo Reno 5 Lite alırım Technopat YouTube'da incelemesi var.
2022 de bitiyor çünkü bu sene 6S bitti ben 1 sene kullanmak için 7S almam biriktiririm.
@Enesriderr

Son düzenleme:
Peki bu public beta mıdır nedir ben onu nasıl açacağım sürümüm ekte.

Konu başında 7S alınır mı diyor size herkes hayır diyor sonra ben 7S alacağım diyorsunuz ben olsam para biriktiririm sonra Oppo Reno 5 Lite alırım Technopat YouTube'da incelemesi var.
2022 de bitiyor çünkü bu sene 6S bitti ben 1 sene kullanmak için 7S almam biriktiririm.
@Enesriderr

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-21-22-14-11-04.jpg
    Screenshot_2021-07-21-22-14-11-04.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı