iPhone 7 Plus hızlı şarj adaptör önerisi

Kaandrick Lamar

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, elimdeki iPhone 7+ modelinin bataryasını Deji Max 3600MAH ile değiştirdim. Bu işlemden sonra telefon halihazırdaki kendi adaptöründe 4 saat 15 dakikada şarj olmaya başladı. Reddit de okuduğum kadarıyla bu model 12W desteğe sahip fakat hızlı şarj desteği yok. Şu adaptör telefonumu 12W ile şarj eder mi? Eğer etmez ise bu fiyat bandında adaptör önerebilir misiniz?
Xiaomi 33W Turbo şarj aleti seti Type-C 3A Qualcomm 4.0

Hocam iPhone 12 kullanıyorum. iPhone 12'de hızlı şarjı kullanmak için Type-C çıkışlı bir adaptör gerekiyor. Bende 33W Xiaomi adaptörü ve 3A kablo kullanıyorum ancak hızlı şarj etmiyor maalesef. iPhone 7'de de böyle olabilir.

Merhaba, elimdeki iPhone 7+ modelinin bataryasını Deji Max 3600MAH ile değiştirdim. Bu işlemden sonra telefon halihazırdaki kendi adaptöründe 4 saat 15 dakikada şarj olmaya başladı. Reddit de okuduğum kadarıyla bu model 12W desteğe sahip fakat hızlı şarj desteği yok. Şu adaptör telefonumu 12W ile şarj eder mi? Eğer etmez ise bu fiyat bandında adaptör önerebilir misiniz?
Xiaomi 33W Turbo şarj aleti seti Type-C 3A Qualcomm 4.0
Yeni bir Apple cihazda da kullanırsınız;

Hocam iPhone 12 kullanıyorum. iPhone 12'de hızlı şarjı kullanmak için Type-C çıkışlı bir adaptör gerekiyor. Bende 33W Xiaomi adaptörü ve 3A kablo kullanıyorum ancak hızlı şarj etmiyor maalesef. iPhone 7'de de böyle olabilir.
7de direkt hızlı şarj desteği yok. Max 12 çekiyor telefon. Apple işte :( Mesajınız için teşekkür ederim.
Telefon 12w şarj destekliyorsa zaten 33w almaya gerek yok hocma. 12-15w adaptör alabilirsiniz. Ama o adaptör de şarj eder.
Bulabildiğim en ucuz ve en güveniliri bu gibi. Apple'ın kendi adaptörü 400tl civarında. Mesajınız için teşekkür ederim
Yeni bir Apple cihazda da kullanırsınız;
Gelecekte apple almayı düşünmüyorum zaten bunu da geçici bir süreliğine aldım. 400 lira adaptöre vermek istemiyorum zaten jak adaptörü de almam gerekecek 😀 ama haklısınız alınabilecek en sağlam adaptör bu olur. Mesajınız için teşekkür ederim.

7de direkt hızlı şarj desteği yok. Max 12 çekiyor telefon. Apple işte :( Mesajınız için teşekkür ederim.

Bulabildiğim en ucuz ve en güveniliri bu gibi. Apple'ın kendi adaptörü 400tl civarında. Mesajınız için teşekkür ederim

Gelecekte apple almayı düşünmüyorum zaten bunu da geçici bir süreliğine aldım. 400 lira adaptöre vermek istemiyorum zaten jak adaptörü de almam gerekecek 😀 ama haklısınız alınabilecek en sağlam adaptör bu olur. Mesajınız için teşekkür ederim.
Rica ederim. Ucuza bulursanız 12W adaptör bulabilirseniz;

Apple işte derken hocam ? 2016 yılında çıkmış bir cihazdan bahsediyoruz. Hızlı şarjın yaygınlaşmadığı bir dönem. Adaptörlerin ortalama fiyatı da bu şekilde.

Rica ederim. Ucuza bulursanız 12W adaptör bulabilirseniz;

Apple işte derken hocam? 2016 yılında çıkmış bir cihazdan bahsediyoruz. Hızlı şarjın yaygınlaşmadığı bir dönem. Adaptörlerin ortalama fiyatı da bu şekilde.

Bahsettiğim "Apple işte" yukarıdaki arkadaşın iPhone 12 adaptör sorunu ile ilgiliydi. 2016'da çıkmış bir telefonu kullandığımın ben de farkındayım ve konuda da bir çok yerde hızlı şarj desteğinin olmadığından bahsettim. Bununla ilgili bir sorunumun olmadığını da belirteyim. Tıpkı dediğiniz gibi o dönemler yaygın değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı